Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

What's the interest rate on this account? <a href=" http://www.hardmusica.pt/buy-metformin-online-india.pdf#retired ">order metformin</a> The ball took one hop off the warning track and struck the fence over the back of the wall — a play that clearly should have resulted in a ground-rule double, which would have kept the run from scoring. Still, Wright continued to hustle around the bases, landing safely at third after the umpires deemed the ball had hit the top of the wall and not behind it. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-vtjg.pptx ">levitra mmty</a> Either way, House Speaker John Boehner will have to decidewhether to allow passage of a bill that many of his fellowRepublicans might oppose, a decision that could impact the topRepublican's political future. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/buy-tadacip.pdf ">tadacip mastercard </a> Hartsock sent Drew Kenney, the other of the final two suitors, packing before Monday night&#8217;s final rose ceremony, meeting Siegfried at the altar for what turned into a romantic proposal, as he dropped to his knee asking for Hartsock&#8217;s hand in marriage. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/quetiapine-xl-grapefruit-juice-bbng.pptx#smash ">quetiapine 25 mg tablets hs18</a> Eight days after the party, Audrie Pott called and asked her mother to pick her up at school. She said she couldn't deal with it anymore but would not say what was wrong. She later hanged herself in her home. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-400mg-cost-vps.pptx#significance ">quetiapine 100 mg tablet iusa</a> This latest version is bigger than the model it replaces, but thanks to clever construction it is up to 100kg lighter, which benefits both efficiency and driving dynamics. The 1.4 TSI petrol engine has lots of torque to help you nip through urban traffic, but it is good for some 54.3mpg. The 1.2 TSIs are easily overwhelmed and struggle to match their claimed economy figures in the real world. The 1.6 TDI Bluemotion is the best of the diesels when it comes to fuel efficiency as it returns 88.3mpg without being woefully slow. The punchy 2.0 TDIs, meanwhile, offer plenty of pace but still return very respectable fuel economy.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm sorry, I'm not interested <a href=" http://unpluggedexpo.com/buscopan-composto-e-gestao.pdf ">dosagem buscopan composto comprimido</a> After playing Saturday night Jeter said he will DH here on Sunday, a decision that was made for him, presumably by the Yankees’ medical people. Beyond that, Jeter said he didn’t know what the plans are for him. <a href=" http://realeconomylab.org/maximizer-plus-oil-in-pakistan.pdf ">maximizer plus oil</a> "I haven't heard one particular reason for the separation, but Cheyenne seems to have been changing a lot this past year," the source added. "His new tattoos … really show how he's trying to transform himself. I have no idea why he's doing it, but I've been watching it happen, really fast, this past year." <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/remeron-prices-walgreens.pdf ">remeron 7.5 mg sleep</a> It overtook ZTE Corp as the world's No. 4 smartphone maker in April-June with market share of 4.7 percent, behind Samsung Electronics Co Ltd, Apple Inc and LG Electronics Inc, according to research firm IDC. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/liquid-vs-powder-foundation.pdf#unions ">liquid vs fnatic</a> It is simply wrong to use the unlimited resources of the federal government to force an innocent man into financial ruin to please stupid people. If we didn&#8217;t have a black president and a black U.S. Attorney General pandering to an ignorant, unruly mob there would be NO consideration of trying Zimmerman AGAIN. <a href=" http://blog.staffnurse.com/levothyroxine-tablets-buy-online.pdf#building ">buy synthroid uk</a> However, asked if Somerset's Nick Compton - dropped ahead of the Ashes to allow Root to open in his place alongside England captain Alastair Cook - was the most likely candidate, Gooch added: "I'm not a selector, so I couldn't give you an indication to whether he would be the next cab off the rank or not."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).