Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/prilosec-nexium-patent.pdf ">nexium 40 mg capsule ast</a> And the bride wore ... green! Tina Turner decided to go the non-traditional route while celebrating her marriage to longtime love Erwin Bach. Just a few days after saying "I do" to the 57-year-old German record executive during a discreet civil ceremony, Turner, 73, marked the occasion with a star-studded party at her lakeside home outside Zurich, Switzerland. The singing-legend chose to wear a lavish black and green gown to the party while her guests wore white. <a href=" http://theclocktowernyc.com/buy-vigrx-plus-stores-canada.pdf ">buy vigrx plus stores canada</a> Having dispensed with index funds, active managers, star managers and bond-only strategies in the letter, Buffett goes on to outline what he says he favors: treating portfolio management decisions like business acquisition decisions. <a href=" http://unpluggedexpo.com/ketamine-erowid-trip-reports.pdf ">ketamine infusion depression side effects</a> He swipes his finger to show me the next picture: a gigantic pork joint, encrusted with herbs and fresh off the grill. &ldquo;I made our six-year-old, Ernie, cry last Christmas,&rdquo; he said. &ldquo;I told him we were all going to become vegetarian.&rdquo; <a href=" http://www.scotland2000.com/where-to-buy-5-percent-permethrin.pdf ">buy permethrin cream online</a> “The reason we moved to this block was because of this park,” said Scott Muldoon, 43, who has a 2-year-old son. “But I’ll walk 10, 15, 20 blocks to take my son to another park because I don’t always feel like it’s safe here.” <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/fiorinal-drug-facts.pdf ">fiorinal with codeine max dose</a> The core Lufthansa brand has five 777 freighters on order,but does not currently fly 777 passenger jets. Austrian alreadyflies 777 passenger planes and SWISS has six on order. (Reporting by Tim Hepher, Maria Sheahan, Alwyn Scott; Editingby Ken Wills)

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Where are you calling from? <a href=" http://realeconomylab.org/khasiat-kayu-pasak-bumi-untuk-wanita.pdf#applications ">khasiat dari neo hormoviton pasak bumi</a> Secretary of State John Kerry and Treasury Secretary Jack Lew hosted a Chinese delegation, led by State Councilor Yang Jiechi and Vice Premier Wang Yang, at the talks that cover both economics and wider geopolitical issues. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/hajar-jahanam-yang-bagus.pdf#priceless ">hajar jahanam youtube</a> Telus has since taken the government to court to challengeits restrictions on the sale of spectrum licenses, arguing thatwhen Mobilicity bought the airwaves it was on the understandingit could sell them to the established operators after fiveyears. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/zyprexa-high.pdf ">zyprexa generic price</a> BRUSSELS, Sept 26 (Reuters) - Four months ago, PresidentFrancois Hollande warned Brussels not to tell France how to runits finances. In a few weeks' time, the European Commission willdo exactly that as a new era of rigid fiscal surveillance beginsin Europe. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/zyban-cst-in-india-owners ">zyban buprpin 150 mg mp3</a> The outcome of a shareholder vote scheduled for Thursday on the offer is too close to call. Dell may decide to delay the vote to gain time to win support for the deal, a person familiar with the matter said earlier on Tuesday. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/atarax-tablets-what-are-they-used-for.pdf ">atarax online pharmacy</a> "Chris Christie can have the 'Cake Boss,' but I've got the gladiator," Buono cheered. "She is not only a fabulous actress, but she has been leading a whole new generation of young Democrats forward and we need to thank her for that."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).