Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/zyprexa-official-website.pdf#starts ">zyprexa pharmacology</a> In the wake of the tragedies, the Democratic-controlled Colorado state legislatures passed new laws banning ammunition magazines with more than 15 rounds and beefed up background checks on private gun sales - an effort in which Mr Morse played a leading role. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/olanzapine-hair-loss.pdf ">olanzapine ratings</a> Despite the size of the DIA's collection, only 5,000 or soworks are on display at one time. Orr said about 35,000 worksare not subject to bequests or other obligations that wouldlimit the ability to sell them. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/benicar-olmesartan-medoxomil-40-mg.pdf ">benicar hct 10 mg</a> The Sheffield athlete said she did not want to go to Russia to make up the numbers and, together with her coach Toni Minichiello and medical team, has today announced the decision to pull out. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/proscar-5-mg-hair-loss-women.pdf#plaster ">buy generic proscar canada</a> Stocks edged up at the open on Tuesday ahead of the start ofa highly anticipated Federal Reserve two-day meeting, whileinflation data supported the case for the Fed to start to reduceits stimulus measures. The Dow Jones industrial average rose 28.8 points or 0.19 percent, to 15,523.58, the S&P 500 gained 2.51 points or 0.15 percent, to 1,700.11 and theNasdaq Composite added 8.193 points or 0.22 percent, to3,726.038. <a href=" http://hsmai-europe.com/costo-de-misoprostol-en-farmacias-del-ahorro-educativo.pdf ">where can i get misoprostol in port elizabeth</a> It also drew attention to Florida's "Stand Your Ground" self-defense law, which police cited in initially declining to arrest Zimmerman, who was licensed to carry a concealed weapon that was fully loaded with hollow-point rounds.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

very best job <a href=" http://iacs.org.br/buy-doxycycline-hyclate-100mg.pdf ">doxycycline where to buy</a> "The views from Olana are integral to an understanding of who Frederic Church was and why he was such an important figure in American history," said Sara Griffen, president of The Olana Partnership, which manages the National Historic Landmark in cooperation with the state. "When you look at those views, you are looking at a three-dimensional painting." <a href=" http://www.opusdesign.nl/is-90mg-of-cymbalta-too-much.pdf#pickles ">cymbalta dosage above 60 mg</a> Aggarwal worked in 2009 as a research analyst covering technology at the firm Collins Stewart in San Francisco. He was quoted frequently by the press and even commented publicly on the possibility of a partnership between the internet company, Yahoo, and the computer company, Microsoft. He left Collins Stewart in March 2010. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?where-can-you-buy-flagyl-over-the-counter.pdf ">does flagyl work for blastocystis hominis</a> Lookout said in a statement that it plans to enter the corporate security market later this year, which would put it in competition with older, more established software makers including Symantec Corp and Intel Corp's McAfee security division. <a href=" http://jeremyjon.es/prelox-blue-pycnogenol-plus.pdf#betray ">prelox blue cost</a> This is not just a problem for a public that has taken sides. This is a problem for justice itself. If it is nearly impossible, finally, to extricate the truth from our own visions of the truth, it is equally impossible to arrive at an unimpeachably just conclusion. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/doxycycline-50-mg.pdf#allows ">doxycycline cheapest uk</a> President Barack Obama said he would be willing to negotiateonly after Republicans agree to re-open the government and raisethe debt limit with no conditions. Republican House Speaker JohnBoehner said he was disappointed by the president's approach.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).