Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.rodyb.com/order-tretinoin-cream.pdf#gladly ">order tretinoin </a> The court in the northern port city of Murmansk rejected theappeals filed by activist Andrei Allakhverdov, ship's doctorYekaterina Zaspa and Denis Sinyakov, a freelance photographerwho documented the protest, Greenpeace said. <a href=" https://ilcorvopasta.com/generic-flonase-cost-walgreens.pptx#eat ">flonase 50 mcg</a> For $8 a month, Aereo allows users to stream channels such as NBC, CBS, ABC and Fox to their mobile devices or computers, giving them access to prime-time shows, football games and local news. Aereo is available in seven markets including New York, Boston and Atlanta and plans to reach 22 cities by the end of this year. The company will offer an Android mobile app later this month. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/lipitor-buy.pptx ">lipitor buy</a> Whether she's donning a one-piece suit or a furry robe, Liz Hurley looks white-hot in a new shoot for Tatler Russia. The 47-year-old British stunner proves that she's still every bit a model. No matter her age, the model-actress embraces her curves, telling Tatler, "As you get older, it doesn't actually look that attractive to be super skinny." As for her diet, Hurley says, "I keep my eye on what I eat all the time, because now that we're older we have to make a conscious decision if we want to stay relatively slim." Looks to us like Hurley's doing a fine job of keeping herself in tip-top shape. <a href=" http://instadashapp.com/buy-fluconazole-150mg.pdf ">cheap fluconazole</a> Citi's European economic surprise indicator - keenly watched by investors asa barometer for future equity market performance - turned positive last month. The GDP data should also bode well for companies that make theirmoney in the euro zone and have lagged globally-focused rivals in recent years. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-tretinoin-cream-amazon.pdf ">where to buy renova cream</a> The international game, perversely, is almost at its easiest when you first break through. When you first come on the scene, people know little about you. The more you play, the more bowlers prepare for you, they see your strengths, they see your weaknesses.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like to cancel a cheque <a href=" http://www.niec.edu.np/tretinoin-gel-001-buy.pdf ">tretinoin cream 0.1 buy online uk</a> Days after that July 2 announcement, the administration said it would delay and loosen requirements for new state online insurance marketplaces to verify the income and health coverage status of people who apply for subsidized coverage. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/buy-levothyroxine-online-uk-visa.pptx#denied ">purchase levothyroxine sodium how long to work</a> The more savvy folks who simply want a bigger display on an iPhone (like the ones who post to tech forums) will likely split with half of them saying that 264ppi is good enough and the others complaining how the larger iPhone display is not nearly as good as the Galaxy S4. <a href=" https://www.tca.nl/buy-diflucan-tablets-uk.pdf ">how to buy diflucan online</a> In spite of the prefential terms, GNF is one of few globalLNG suppliers that has the small ships needed to supply theriver terminal, which is unable to receive standard tankers dueto water depth restrictions. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-purchase-uk-zoo.pdf#irritate ">accutane 20mg a day how long hdmi</a> Working from his studio in the Isle of Man, Daniels is claimed to be the first person in history to make every component of a watch from scratch and by hand. The timepieces he painstakingly produced were said to be among the most extraordinary and technically advanced watches ever made. <a href=" http://transformando.org/female-libido-tonic.pptx ">herb farm female libido tonic review</a> Sept 16 (Reuters) - Outerwall Inc, operator of theRedbox video rental kiosks, slashed its third-quarter andfull-year earnings forecast as average transaction size fellbelow its expectations due to higher discounts, sending itsshares down 20 percent.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).