Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What qualifications have you got? <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-ivermectin-for-dogs.pdf ">buy liquid ivermectin for dogs online</a> "People will start to think the deadline for the debtceiling, which is around the October 17, is not going to be metin that case there is a risk of a default," Eric Chaney, chiefeconomist at AXA Group, said. <a href=" http://www.gcva.com/albuterol-buy-bodybuilding.pdf#verdure ">where can i buy albuterol inhaler</a> Other big brands have sussed that out too. Two-thirds of Vietnam's 90 million population are under the age of 30, its cities are swelling and 34 percent of its people are internet users within easy reach of Western marketeers. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/oral-misoprostol-labor-induction.pdf ">dosage of misoprostol (cytotec) abortion pill</a> Onishchenko, who has cited health concerns and documentationproblems for such bans, has repeatedly denied any ulteriormotives. It was not immediately clear whether his departurewould produce a change in policy. <a href=" http://www.andreastultiens.nl/the-venus-touch.pptx#suitable ">venus touch manhattan</a> One test involved ten men with high-risk FTO genes and ten with low-risk genes. Scientists measured the levels of the hunger hormone ghrelin before and after a meal. Normally, ghrelin levels peak just before a meal, then decline immediately afterward. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/voltaren-topical ">voltaren 75mg</a> Some will allow you to sell your Royal Mail shares straight away over the phone, so you will know the price you get for them. ShareDeal Active, for example, charges £19.50 for this service. The Share Centre charges £25, although you will need to deal by post. Several other brokers also offer this service.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What do you do for a living? <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/does-diflucan-cause-joint-pain.pdf#twenty ">diflucan oral suspension</a> It came true in cities across the industrial heartland, from Chicago&rsquo;s meatpacking plants to the fire-belching steel mills of Cleveland and Pittsburgh. It came true for decades, as manufacturing brought prosperity to big cities in states around the Great Lakes and those who called them home. Detroit was the affluent capital, a city with its own emblematic musical sound and a storied union movement that drew Democratic presidential candidates to Cadillac Square every four years to kick off their campaigns at Labor Day rallies. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/herbal-ignite-reviews.pdf ">is herbal ignite effective</a> More importantly, the city’s Department of Health says Bloomberg’s defining Smoke Free Air Act, which prohibits smoking inside public places, does not govern electronic smoking. That means as far as the city is concerned, any bar, restaurant, movie theater, nightclub, bowling alley, nail salon or shopping mall is fair game for vaping. <a href=" http://armanoswine.se/can-you-buy-cytotec-over-the-counter-in-south-africa.pdf ">buy cytotec misoprostol online</a> "This is a decision that will be welcomed by the medical community and patients nationwide who were deeply concerned about the potential of a drug shortage," Fresenius Kabi USA Chief Executive John Ducker said in a statement. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/eprostol-misoprostol-200-mcg-tablets.pdf#existing ">methotrexate/misoprostol price</a> If you are a soldier, why aren't you offended that she was so derogatory about veterans? Why are you defensive of someone who has bad mouthed our soldiers? Where's your loyalty to your fellow soldiers? <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?amoxicillin-500-mg-dosage-for-urinary-tract-infection.pdf ">can i buy amoxicillin over the counter in canada</a> Nyad, 64, arrived at the beach just before 2 p.m. EDT, about 53 hours after she began her swim in Havana early Saturday. She had unsuccessfully tried to swim the Florida Strait four times, mostly recently in 2012. 

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).