Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-uses-sleep.pdf#cocoon ">zyprexa 10mg price pfister</a> The logic test also weighed in favor of openness, with fewdrawbacks since the Court of Chancery already allowsconfidential filing of documents. "Public access would exposelitigants, lawyers, and the Chancery Court judge alike toscrutiny from peers and the press," Sloviter wrote. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/intimax-tablets.pptx#tall ">intimax formula</a> A pressing question is how Hun Sen will react if the opposition has in fact made such significant gains. Mercurial in temperament, historically he has accepted neither defeat nor victory with good grace. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/nexium-iv-infusion.pdf ">nexium iv to po conversion</a> Kevin Moore, chairman of a local chapter of the Brotherhoodof Locomotive Engineers and Trainmen union, representing MMAworkers in Maine, said Burkhardt had shared his opinion ofsingle-person crews with him several times, including duringcontract negotiations. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/vagifem-faq.pdf ">vagifem que es</a> At the request of Tsarnaev&rsquo;s defense team, the death penalty debate will be taken up this morning at Tsarnaev&rsquo;s status conference before U.S. District Court Judge George A. O&rsquo;Toole Jr., according to a joint status report filed with the court. Tsarnaev, held without bail, will not attend. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/renova-coupons-rebates.pdf ">renova spa prices</a> In its latest quarterly earnings results, Sharp cut its handset sales forecast for the year to next March to 5.5 million units from 6.8 million, although strength in solar panels and other divisions lifted it back to the black. The company must earn an operating profit this financial year to meet the terms of its financial bailout.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I didn't go to university <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/montelukast-tablets-ip-10mg.pdf#striking ">generic montelukast price </a> Some 29.1 million Americans, including 1.5 million Floridians, will answer that call this Labor Day weekend, taking road trips of at least 50 miles during the holiday period beginning Thursday and ending Monday, according to a study done for AAA Travel. An additional 5 million Americans and 215,000 Floridians will take trips of that distance by other means, mostly air travel. <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/how-much-do-clomid-treatments-cost#groups ">clomid hcg trigger shot</a> Guests are increasingly choosing destinations farther afield &ndash; not just the Mediterranean but also the US east coast, New Zealand and French Polynesia - as private yachts allow access to the tiny ports and bays that cruise ships cannot reach. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/best-weight-loss-drugs-on-the-market.pdf ">rx pharmacy grants pass oregon</a> Mr Whiteside is revamping the company&rsquo;s existing stores into a &ldquo;bakery food on the go&rdquo; format, which include places to sit and a refreshed food offering, including a new range pizza and cakes. <a href=" http://jfafilm.com/chlorpromazine-injection.pdf ">thorazine gr 1/6 = mg</a> Tepco has been widely castigated for its failure to prepare for the massive 2011 tsunami and earthquake that devastated its Fukushima plant and lambasted for its inept response to the reactor meltdowns. It has also been accused of covering up shortcomings. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/ciprofloxacino-bula-comprimidos.pdf#advertisement ">ciprofloxacin hcl 500 mg cure chlamydia</a> The city estimates it has 78,000 "abandoned and blighted"structures, roughly one fifth of Detroit's housing stock, and38,000 are considered dangerous. This in an area of 139 squaremiles - big enough to fit Manhattan, Boston and San Francisco.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).