Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Very interesting tale <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/will-seroquel-200-mg-get-you-high-cfm.pptx#nowadays ">astrazeneca seroquel xr ertapenem</a> One fact is incontestable: both large and small outsourcing firms will be fighting over less money. The UK faces the deepest budget cuts in Europe over the next decade, according to the OECD, so cuts to local government budgets will likely continue. <a href=" https://www.loket.nl/buy-tretinoin-gel-005.pdf#biology ">retin-a purchase</a> Speculation over a combination between Nokia and Alcatel-Lucent goes back several years, as both have struggled to compete with market leader Ericsson and low-cost Asian network equipment rivals Huawei and ZTE. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?plan-b-pill-at-walgreens-price.pdf ">plan b pill discount</a> "We are excited to welcome Kevin, Paul and Jason to Brooklyn," Kings said in a statement. "All three players have championship pedigree and possess the veteran qualities that will make us a stronger team." <a href=" http://www.tdic.it/will-nexium-fail-a-drug-test.pdf#parked ">nexium granules for babies</a> Woodson’s honesty is refreshing but he put the likeable Smith in an awkward position since it sounds as if nepotism and not merit was the deciding factor. NBA and agents have long suspected that once J.R. re-signed with the Knicks on July he was given assurances that Chris would make the team. Both players are represented by CAA whose list of clients includes Woodson and Carmelo Anthony. <a href=" http://www.adrenalicia.com/?dapoxetine-hydrochloride-fda-approval#whereas ">priligy dapoxetine 60mg</a> In many parts of the world, children die without ever having seen a doctor, so the go-to method for diagnosing cause of death data is a verbal autopsy &mdash; which may take place years later, said Katrina Ortblad a researcher at the Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME) who focuses on measuring global burden of disease.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could I order a new chequebook, please? <a href=" http://www.abacoeduca.com/imipramine-treatment-retrograde-ejaculation.pdf#scowled ">imipramine for depression</a> Wagner says it's not about common cents — er, sense. "The belief that destroying money is illegal — whether or not it actually is — is transmitted as urban legend, not fact," he said. "We either have playground rumors or puppet-masters to thank for it." <a href=" http://www.lisovani.cz/lasix-use-in-aki.pdf ">lasix 500 mg</a> "These prizes have a great effect in instilling fear in the hearts of our cowardly enemies," Gadahn said in the 39-minute video recording in Arabic posted on websites used by Islamist militants, according to SITE. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/seroquel-coupons-astrazeneca.pptx#assumed ">seroquel 50 mg price</a> A recently discovered form of the protein that triggers blood clotting plays a critical role in promoting the growth of metastatic pancreatic cancer and primary breast cancer, according to the cumulative findings from two ... <a href=" http://theclocktowernyc.com/man-up-now-customer-reviews.pdf ">man up now wholesale</a> On Thursday, the House Energy and Commerce Committee will line up contractors, including CGI Federal, the lead developer of the website, and QSSI, which designed a back-room operation known as the federal data services hub. The hub is integral to verifying applicants' personal information and income details, and the administration says it is working as designed. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/safe-buy-clomid-online-canada.pptx ">buy clomid pills</a> According to the report, the train&#x2019;s engineer had parked the train at the top of a steep grade, relying on the train&#x2019;s air brakes and a number of manual brakes to hold it in place. He left the train unattended after he finished his workday &#x2013; long a common practice in the rail industry.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).