Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm doing an internship <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/how-much-does-clindamycin-hcl-300-mg-cost.pdf#shoot ">clindamycin phosphate topical lotion buy online</a> The city has so far been able to buy power on the open market and use existing supplies, but further disruptions or damage could have an effect, according to city power officials and the governor's statement. <a href=" http://vonfluestudio.com/buy-nolvadex-for-research-purposes.pdf#allowance ">buy nolvadex uk bodybuilding</a> Opposite of Richardson is Nelson Spruce, a former two-way star on a state championship team in Southern California. Spruce was once regarded as a much better recruit than the ones who end up at Colorado, but an on-campus drug incident derailed his late rise through the recruiting rankings, and he was forced to stick with his original choice. <a href=" http://www.assurscoot.com/kama-raja-pills-r-cin-r-cinex.pdf ">kama raja price</a> The attack in Nairobi underscores al-Shabab's organizational skills and their commitment to die for a cause, said David Shinn, a former U.S. ambassador to Ethiopia and a professor at George Washington University. <a href=" http://www.teamjolokia.com/rx-care-pharmacy-naples.pptx#attentive ">most common prescription drugs list</a> The 3D "Battle of the Year" cost $20 million to make. Thefilm stars "Lost" TV show actor Josh Holloway as the coach of ateam competing in an international breakdancing competition. R&Bsinger Chris Brown plays one of the dancers. <a href=" http://iacs.org.br/can-you-buy-acyclovir-over-the-counter-in-france.pdf#remind ">buy zovirax acyclovir cream</a> With that in mind, a source says the Rockies have little interest in any Mets’ position players, other than perhaps catcher Travis d’Arnaud. They’re not high on either Ike Davis or Lucas Duda, and while their scouts see potential in Wilmer Flores’ bat, they don’t see a positional fit — they don’t think he has the range to play second base, or the power for first base, and they believe in Nolan Arenado as their third baseman.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I went to <a href=" http://www.bacum.info/index.php/sheer-testosterone-booster.pdf#collect ">sheer testosterone booster reviews </a> Kansas City Royals starting pitcher Ervin Santana throws the ball during the first inning of an inter-league MLB baseball against the New York Mets at Citi Field, Sunday, Aug. 4, 2013, in New York. (AP Photo/John Minchillo) <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-28-birth-control-spotting-equipment ">heavy spotting on alesse ocp</a> “Hollywood films are actually one of our countries biggest cultural exports and so these films are coming out of these studios are really the ones that travel around the world (as opposed to more balanced independent films),” says GLAAD national spokesman Wilson Cruz. <a href=" http://www.ext.fi/buy-valacyclovir-uk.pdf#compress ">where can i buy generic valtrex</a> However, one cannot &#8220;storm&#8221; the White House with a vehicle as a weapon and not expect to be shot. It is sad, but this woman showed no respect for human life by exposing her daughter to such danger and running down secret service agents. Tensions are already running high in D. C. right now, and, under the circumstances, the secret service acted accordingly. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?how-effective-is-zytenz.pdf ">is zytenz good</a> Boeing will be keen to reassure airlines, travellers andinvestors over the cause of the fire as quickly as possible butunder aviation rules it will be up to investigators to decidehow much information to release and when. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/serzone-nefazodone-reviews.pdf ">nefazodone dosage</a> Guerra said Donziger and another lawyer pledged to pay Zambrano $500,000 from whatever they collected from the judgment in exchange for allowing them to write it. Guerra also said Zambrano promised to share part of the bribe.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).