Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

u8rO0A <a href="http://kpgslflmrntp.com/">kpgslflmrntp</a>, [url=http://enpvannpavou.com/]enpvannpavou[/url], [link=http://kzvdygnkucda.com/]kzvdygnkucda[/link], http://znamrnerigkd.com/

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Another year <a href=" http://webtelmedia.se/buy-salbutamol-tablets-uk.pptx#minority ">can you buy ventolin inhaler over the counter</a> Women with children under one are the least happy (only38 per cent reported high satisfaction with their relationships compared with 62 per cent ofpeople without children) but don&#8217;t think once you&#8217;ve skated through the&#8216;terrible two&#8217;s&#8217; the worst is over: teenage years can be the most traumatic ofthem all.  <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/clomid-where-to-buy-online.pdf ">buy clomiphene citrate</a> Major League Baseball's all-time career home run leader was convicted of the charge in April 2011, when a jury determined that his 2003 testimony to a grand jury, during which he denied knowingly using steroids provided by BALCO, was evasive and misleading. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?cetaphil-bar-soap-coupon.pdf#carter ">cetaphil online indonesia</a> "There&#039;s a pleasing diversity to the shortlist: they&#039;re six very different books, in terms of both settings and writing styles," said Jonathan Ruppin, web editor for Foyles bookshop. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?where-can-i-buy-prozac-online-yds-461 ">xantho rx ingredients</a> With 20 minutes before the television cameras would carry him live to the nation and concerned that Sorensen might for the first time miss a deadline ("For the first time, I thought was going to have to go off the cuff," Kennedy later told Sorensen), the president and his brother retreated to the Oval Office to outline an extemporaneous speech. JFK took notes on the back of an envelope and other scrap paper. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/childrens-motrin-dosage-for-18-pounds.pdf ">motrin 18 month old</a> After they get that system down pat &#8211; the software will be modified and aimed at all US citizens. Crime detection will be automated for the discovery, arrest, trial, and payment in all civil & criminal cases.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).