Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Your account's overdrawn <a href=" http://randyniles.com/maximum-strength-mucinex-dm-1200-mg-dosage.pdf#crazy ">mucinex fast max severe congestion and cough pills dosage</a> "Even if you are rooting for a perennial loser, there is a solution if you are concerned about healthy eating: After a defeat, write down what is really important to you in life," Cornil and Chandon suggest. "In our studies, this simple technique, called 'self affirmation,' completely eliminated the effects of defeats." <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/novamox-500-amoxicillin-adalah.pdf ">khasiat obat novamox 500 amoxicillin</a> By Sunday night, West had decided that the birthday party would be a proposal party. West met with Gatti and "gave me his vision, was very nice, very cool. He has great taste, and he goes into every detail the way you'd always want your client to go into every detail, because it's all very important to him." <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-non-prescription-proscar.pptx ">buy finasteride 1mg malaysia </a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with Yankees first baseman Lyle Overbay to discuss the Yankees' offense, the lack of movement at the trade deadline and - of course - the ongoing A-Rod saga. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-voltaren-gel.pdf ">buy voltaren online</a> Australia's U.N. Ambassador Gary Quinlan, chairman of the Iran sanctions committee, told the council that "a number of committee members expressed the view ... that the launches constituted a clear violation of (U.N. sanctions) and that therefore all member states should redouble their efforts to implement ballistic missile-related sanctions on Iran." <a href=" http://www.greenstartnh.org/?lexapro-epocrates-online.pdf#sample ">lexapro every other day</a> The children of veteran radio personality and notable voice actor Casey Kasem are speaking out publicly, claiming their step-mother, Jean Kasem, has restricted them from seeing their ailing father for the last three months.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm doing a phd in chemistry <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/nexium-lek-cena.pdf#wishes ">nexium information leaflet</a> Pimco started buying agency mortgage bonds again. On Sept. 21, 2011, as the Total ReturnFund's holdings of TBA securities approached $50 billion, the Fed, in a surprise move, said itwould begin reinvesting principal payments from agency MBS and other debt it owned. That meantthe Fed, to Pimco's benefit, would begin buying up to $30 billion of mortgage securities amonth. <a href=" http://ifla.org.uk/will-nexium-fail-a-drug-test.pdf#fluently ">generico do nexium 40 mg</a> You’ll also want to know what you’re responsible for if something goes wrong. If a pipe breaks above you and ruins your living room, will you be on the hook for repairs? In many buildings the condo association's responsibility stops at the midpoint between the walls of your unit, which means that anything that happens inside your unit is your responsibility. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/estrace-cream-coupons.pptx#identify ">mail order estradiol</a> Mario Scarnici of Monmouth Junction claimed his share of theprize, which amounts to $86 million before taxes. Two of thethree winning tickets in the Aug. 7 drawing were sold in thestate, according to a New Jersey Lottery statement released onFriday. <a href=" http://www.iap.org.br/buy-trans-resveratrol-australia.pdf#acacia ">cheap resveratrol supplements</a> In Joseph Heller's classic World War II novel, aviators who wanted to avoid flying deadly bombing missions over Europe would seek to be disqualified for mental health reasons. But the missions were so dangerous that those who wanted to stop flying them couldn't be considered crazy and therefore were deemed sane enough to keep flying. <a href=" http://www.adstone.pl/order-tamoxifen-online.pdf ">order tamoxifen online</a> “When those (bad) things happen, I try to put it in perspective,” Smith added. “It’s my second start. I’m still a rookie. I’m still learning. Every guy who’s ever come into this league has made those mistakes. That’s the way I look at it. But I don’t want it to happen.”

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).