Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I went to <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-xenical-no-prescription.pdf ">order xenical online australia</a> Matt Davies, Halfords' chief executive, said the strong numbers partly reflected weak trading comparatives. A run of poor trading last year led to the resignation of former chief executive David Wild in July 2012. <a href=" https://www.loket.nl/orlistat-generico-precio-argentina.pdf ">xenical orlistat 120 mg roche</a> LONDON, Sept 25 (Reuters) - World shares dipped for a fourthstraight day on Wednesday and the dollar struggled as worriesover a possible government shutdown in Washington and mixedsignals on U.S. monetary policy kept investors in a cautiousmood. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/voltaren-price.pptx ">buy voltaren gel online</a> "Issuers in Southeast Asia are taking advantage of this newwindow as a result of the Fed's surprise decision to not taper -free liquidity reigns and this has been a shot of adrenaline inthe arm for emerging market risk appetite," said James Fleming,co-head of Asia Pacific global capital markets at Bank ofAmerica Merrill Lynch in Hong Kong. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/citalopram-cause-slow-heart-rate-ultrasound.pdf ">citalopram cause slow heart rate jump</a> But critics say Reid's plan would likely prompt Republicans to retaliate by doing even more to reduce the minority party's rights when the GOP regains control of the Senate. That could happen as early 18 months from now, after the 2014 elections.  <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/get-accutane-online-of-red-marks.pdf#agony ">getting accutane online spots after</a> Entitled Tomorrow, the installation explores our troubled relationship with domestic space. With themes encompassing design, architecture and British history, it is underpinned by the two artists&rsquo; trademark sense of mischief.Previously they&rsquo;ve built a Prada store in the Texas desert and put a rocking horse on the fourth plinth in Trafalgar Square.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Not available at the moment <a href=" http://marinasitrin.com/?dapoxetine-en-mexico.pdf ">combination of sildenafil citrate and dapoxetine</a> But such troubles do not necessarily amount to bankruptcyunder federal law. And in the multi-day hearing that opens atthe Theodore Levin U.S. Courthouse, Detroit's attorneys willneed to prove that Detroit meets the legal requirements forChapter 9 bankruptcy protection. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?paxil-xr-25.pdf#abate ">paxil patient information sheet</a> A default also stands to hamper a U.S. recovery and with it a nascent rebound in global exports. A default in the first quarter of 2014 would hit just as Japan's economy girds for an April sales tax increase and as China's economy loses the effects of accelerated public works spending and re-stocking of inventories. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/effexor-75mg-weight-loss.pdf#multi ">effexor 37.5 mg pregnancy</a> "We had the extraordinary good fortune to have an Argentinian pope, and one who supports our claim to the islands," she said. Pope Francis, known as Jorge Bergoglio when he was Archbishop of Buenos Aires, said in 2012 that the islands had been "usurped" by Britain. <a href=" http://www.momroad.com/generic-flagyl.pdf ">flagyl price walmart</a> Among the disasters: sitting on nearly $1 billion in federal capital funds for maintenance and renovations; failing to install closed-circuit security cameras despite being specifically allocated millions for that by the City Council; allowing a backlog of 420,000 repair jobs to mount, including mold in apartment walls and broken elevators; exhibiting gross incompetence during superstorm Sandy, and employing an unacceptable level of secrecy for a government agency not handling sensitive intelligence. <a href=" http://www.momroad.com/dulcolax-perles-dose.pdf ">dulcolax tablets usa</a> "Marketers are very much in tune with getting people to think about their products in a certain way," Larson said. "Knowing that the physical experience changes the way people make decisions is an important lessons for marketers to understand."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).