Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-permethrin-online.pdf#property ">order permethrin 5 online</a> Rege told the Telegraph that the distrust employees feel towards their employers is largely down to a lack of transparency within organisations. While most employees realise that their corporate laptops are fully visible to their employer, the policies around bringing mobile devices into work are less clear. <a href=" http://www.causse-marines.com/?test-hd-muscletech-ingredients.pptx ">test hd muscletech side effects</a> Pitbull lays out his plans for world domination at 30,000 feet in the air, and with a massive social media following of nearly 13 million Twitter followers and more than 35 million Facebook likes, it seems he is already on his way. <a href=" http://www.kth.ee/betamethasone-1-25.pdf ">betamethasone dipropionate 0.05 cream</a> The expected fallout from the shutdown comes despite healthyoverall fuel supplies in the Midwest as refiners run full-outand increasingly tap booming U.S. oil production that wasunheard of just a few years ago. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/when-will-premarin-cream-become-generic.pptx#pierce ">premarin prices costco</a> However, BCC director general John Longworth warned therecovery was not yet secure and future trouble in the euro zoneand the Middle East as well as an economic slowdown in Chinacould yet derail growth. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/should-you-buy-clomid-online.pdf#rubbing ">clomid tablets to buy uk</a> “I’ve said before that I am not a historian and that when it comes to speaking of the dimensions of the Holocaust, it is the historians that should reflect on it. But in general I can tell you that any crime that happens in history against humanity, including the crime that Nazis committed towards the Jews as well as non-Jews is reprehensible and condemnable. Whatever criminality they committed against the Jews, we condemn...”

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What company are you calling from? <a href=" http://sabrinacarpenter.com/where-to-buy-orlistat-in-usa.pptx ">orlistat price usa</a> While the building was primarily built to accommodate basketball and concerts, Barclays Center CEO Brett Yormark says obstructed view seating will not be offered for hockey games, leaving the sellable capacity at 15,813. <a href=" http://www.greendigital.com.br/purchase-zyban-uk.pdf ">purchase zyban</a> "How could there not be a single lawyer for 240 defendants?"he asked. "This constitutes a serious violation of all theprinciples of the rule of law. Where are the honourable judgesin Egypt to challenge these violations that insult their robes?" <a href=" http://uff-fau.org/schiff-knock-out-sleep-support.pdf ">schiff knock out dosage</a> "This is undoubtedly a positive sign that the recession inindustrial production may be bottoming out," said PlatonMonokroussos, an Athens-based economist with Eurobank. "Yet weneed to watch for more positive signs going forward to make surethat a recovery trend has been established." <a href=" http://schell.com/?buy-cheap-seroquel-no-prescription.pdf ">buy seroquel 25 mg</a> Sabathia had handed the Rays a six-spot — including five runs with two outs — before Soriano even came to bat for the first time. The Rays rapped three doubles and three singles in the second inning, with one of their runs scoring on a throwing error by catcher Austin Romine. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/obat-meloxicam-15-mg-untuk-apa.pdf ">meloxicam buy uk</a> BEIJING/HONG KONG - China reiterated its opposition on Thursday to a European Union plan to limit airline carbon dioxide emissions and called for talks to resolve the issue a day after its major airlines refused to pay any carbon costs under the new law.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).