Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A few months <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheap-tretinoin-gel.pdf#lent ">cheap tretinoin gel</a> Many international companies have refrained from makingmajor investments in Japan due to a general perception thecountry is not open to foreign capital and a belief they wouldhave trouble cutting costs. <a href=" http://www.handsfree.com/cheap-fluconazole-tablets.pdf ">can i buy fluconazole over the counter</a> According to Dr Ken Buesseler, a senior scientist at the Woods Hole Oceanographic Institute, the total amount of the radioactive element caesium produced since the disaster began at Fukushima is roughly equal to the amount that has been emitted at Windscale/Sellafield since operations began there 60 years ago. <a href=" http://www.promoteabook.com/order-zofran.pdf ">order ondansetron </a> The claims of abuse came as a blow to Mr Rudd's "hard-line" pledge last week to transfer all boat people to offshore island detention centres. The plan was embraced by the opposition but dismissed by aid groups as cruel and by legal experts as a breach of international law. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?glucophage-500-mg-online.pdf ">buy glucophage 500mg</a> Rolling The Climate Corporation&rsquo;s weather data into FieldScripts will take time, though. By this time next year, Monsanto hopes to make that weather-adjusted FieldScripts system available to growers. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/buy-xenical-120-mg-uk.pdf#ranch ">xenical sample menus</a> North Atlantic Drilling, which has nine drilling units, hasa market capitalisation of about $2.3 billion. Although it isnot listed, its shares are traded over the counter in Oslo andwere up 3.9 percent on Wednesday.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

this is be cool 8) <a href=" http://atlantisclubkft.hu/cefaclor-500mg-basics.pdf ">cefaclor capsules 250 mg</a> The invisibility theme was originally done as a protest against the demolition of Liu's studio when authorities razed an artists' village in Beijing but then he fell in love with this way of presenting his ideas. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/trazodone-tablet-papo.pdf#split ">trazodone tablet pli</a> A spokesperson for South Hams District Council said: &ldquo;The dairy building has become a non-breeding summer roost for common pipistrelle, soprano pipistrelle and brown long eared bats. To remove the building in compliance with the Enforcement Notice Mrs Burner will have to obtain a European Protected Species Licence from Natural England to destroy the bats roost.&rdquo; <a href=" http://www.cusferraragolf.it/efectos-secundarios-del-escitalopram-10-mg.pdf ">buy escitalopram</a> "There's a little more stated opposition in the polling," Puryear noted. "What we've seen is large amounts of people being opposed, but we haven't had this month-long build-up like with Iraq. It's very different in that sense." <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?l-arginine-topical.pdf#leaf ">l-arginine and your kidneys</a> Going forward, Keenan (now based at Macquarie University in Sydney, Australia) said he is working on a proposal to get access to data collected from even more sites around the world, including several that monitor tropical and Arctic systems. <a href=" http://www.siteup.org.uk/purchase-adapalene-online.pdf ">adapalene gel purchase</a> Khalid's mother is upset with her son because he played with the gun without her permission, but she is baffled that the school believes they have the right to punish him. In his statement, the principal says that "a child was only 10 feet from the bus stop" while the students were playing with the guns. The Caraballos' home is located 70 yards away from the bus stop, according to WAVY.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).