Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

There's a three month trial period <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/what-is-lisinopril-hydrochlorothiazide-prescribed-for.pptx ">hydrochlorothiazide 25 mg tablet picture</a> Cameron refused to match a promise by Labour leader Ed Miliband to freeze energy bills, however, ridiculing it and what he said were ill-considered Labour plans to raise taxes on big companies in a range of sectors. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/diclofenac-potassium-uk.pdf ">diclofenac buy uk</a> A common mistake is to cut the buoy ropes which the nets get caught in, but they are essential for holding the whale in place. Attaching more balloons causes more discomfort for the whale, but helps steady it in the water and affords the rescuers greater freedom to work. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/hydroxyzine-25-mg-for-dogs.pdf#captive ">atarax 50 mg cost</a> Today, it's being gut-rehabbed by Sequence Development, a new company headed by Jeff Buell, 34, Chris Colwell, 31, and David Hubbard, 37. All are local guys. They acquired the long-vacant building for $10,000 from a community improvement nonprofit. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/generic-for-trileptal-suspension.pdf#thus ">carbamazepine oxcarbazepine hyponatremia</a> Researchers analysed the number of children eligible for free school meals &ndash; those from households earning less than £16,000 &ndash; in all non-academically selective state secondary schools in England. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/enalapril-20-mg-en-espanol.pdf#roused ">enalapril maleate 2.5 mg for dogs</a> But the apparent preoccupation with money is explained by other findings of the study, conducted for the insurer Aviva, which warned that people in their 50s and early 60s have seen the value of their savings plummet in the last year, even amid economic recovery.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We're at university together <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-bimatoprost-ophthalmic-solution-003-careprost.pdf ">buy bimatoprost ophthalmic solution 0.03 careprost</a> Sean Drummond, one of the researchers, said: ‘We found that insomnia subjects did not properly turn on brain regions critical to a working memory task and did not turn off ‘mind-wandering’ brain regions irrelevant to the task. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/cara-pakai-dulcolax-suppositories.pptx ">bisacodyl dulcolax nursing implications</a> Alex Tanguay scored twice and Semyon Varlamov made 40 saves in his return to Washington as the Colorado Avalanche remained perfect under coach Patrick Roy with a 5-1 win over the Capitals on Saturday night. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?rx-erectile-dysfunction-ppt#transmission ">erectile dysfunction treatment otc penile prosthesis surgery</a> Police sources said Quinn told cops a homeless man armed with a sharp object asked her for money at a Murray Hill deli on Aug. 7, then forced her into the E. 28th St. building and took her purse, which contained $300 and a $2,000 ring. Quinn was charged with filing a false report on Aug. 23 after video surveillance showed there was no robbery. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/nexium-purchase-online.pdf ">is generic nexium available in canada</a> The district's acting school superintendent, John Reed, declined to comment Friday on the Department of Justice announcement through an assistant, who said the schools had not been notified about the funds. <a href=" http://www.leivaliit.ee/glanique-levonorgestrel-15-mg-efectos.pdf#smash ">ethinyl estradiol levonorgestrel lady</a> The basic equation for determining this is by dividing your body weight in half. So, if you weigh 200 pounds, you would need 100 ounces of water per day if you're not doing anything strenuous. If you're working out, hiking, at a high altitude or outdoors a great deal, you're going to need to add to those 100 ounces.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).