Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://www.medizzine.com/?masteron-buy.pdf ">masteron buy</a> Jiau, a Taiwan native and former consultant at PrimaryGlobal Research, has been incarcerated since her December 2010arrest for passing tips about financial results of chipmakersMarvell Technology Group Ltd and Nvidia Corp to hedge fund managers from 2006 to 2008. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-mg-for-adults-allergies.pptx#stops ">montelukast 10 mg price in india external</a> Asked on Friday about Merkel's telephone conversations onSyria with Obama and other leaders, her spokesman SteffenSeibert told a news conference there had been no request forGerman involvement in any military strike against Damascus. <a href=" http://svarw.com/?arcoxia-90-mg-quanto-costa.pdf#agitation ">arcoxia price mercury drug</a> &ldquo;Madrid makes sense,&rdquo; was repeated constantly during what was a surprisingly underwhelming presentation until Crown Prince Felipe, a darling of the IOC, delivered a rousing finale. <a href=" http://lucyhale.com/flagyl-used-to-treat-gonorrhea.pptx#humble ">flagyl online uk</a> After some more campaigning in the heat, de Blasio ducks into an air-conditioned drug store for a quick bathroom break. Then, it's off to Harlem at approximately 6:30 p.m. to attend a vigil for a transgender woman who was beaten to death. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/risperidona-gotas-preo.pdf ">risperidona xarope bula</a> James Vincent is Science and Technology Reporter for The Independent online, and his work appears in print too. In the past he has written freelance for Wired, the New Statesman and the Financial Times.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Excellent work, Nice Design <a href=" http://atomsystem.com/order-topamax-tablets.pdf#sly ">buy topiramate no prescription</a> The Labour Party brushed off the financial blow. Senior Labour MPs pointed out that the change was due to take place in January &ndash; giving party staff four months to persuade GMB leaders to drop the idea. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/femigra-en-guatemala.pptx ">donde comprar femigra en buenos aires</a> German weekly Manager Magazin said earlier on Wednesday thatLiberty intended to merge Ziggo with its existing UPC operationsin the Netherlands and Belgian firm Telenet in whichit already has a majority stake. That would give Liberty a muchlarger connected network serving Dutch speakers in bothcountries. <a href=" http://www.catenn.org/buy-ibuprofen-800-mg.pdf ">800 mg of ibuprofen every 6 hours</a> In reaffirming a target set in February, North American Chief Executive John Krafcik acknowledged on Friday that the company's U.S. market share was down as it caps vehicle production capacity globally at about 7 million vehicles a year to ensure quality remains high. <a href=" http://armanoswine.se/buy-furosemide-40-mg-online.pdf ">can you buy lasix online</a> The strong arguments for starting to taper purchases of mortgage and government bonds are all about costs and risks. Bond buying works by distorting prices, blunting the already addled risk sensors of financial markets and leading to a sizable, and ultimately costly, misallocation of capital. <a href=" http://vallashopen.se/online-chemist-nurofen-plus.pdf ">nurofen 200mg tablets ingredients</a> At 9:07 he tweeted “lmao this is gonna be terrible” then “i hate all of you” followed by a tweet saying “WHO SNITCHED?!” with a screenshot of a text from his mother begging him not to run on the field.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).