Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Remove card <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/l-arginine-1000-mg-prospect.pdf ">l-arginine usp verified</a> Admiral Jonathan Greenert, the chief of naval operations, said further cuts meant the Navy would be able to deploy one carrier strike force in the Pacific, one to the Arabian Sea and maintain only one at home to rush forward in an emergency. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?generic-atenolol.pdf ">atenolol 50 mg uses</a> Investors turned sour on Tate & Lyle slipping 2.7percent, which traders attributed to a Credit Suisse note, inwhich the investment bank cuts its rating, target price andearnings estimates citing short-term hurdles facing thesweetener maker. <a href=" http://www.coetc.net/?effexor-prescription-cost.pdf ">effexor 112.5 mg</a> The driver moved to stock car racing after departing Formula One in 2006, and with 239 starts and only two wins under his belt in NASCAR Ganassi president Steve Lauletta told the team this afternoon. <a href=" http://www.iap.org.br/fosfato-de-sitagliptina-100-mg-preo.pdf#swing ">sitagliptin price india</a> A person with direct knowledge said Summers had been an adviser to Nasdaq for "a number of years," but would not be more specific. The person asked to remain anonymous because of the sensitivity of the matter. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-300-mg-street-value-vga.pdf#sought ">trazodone zoloft klonopin yellow</a> According to Nashville police, the four men are charged with raping the unconscious woman inside Vandenburg's room at Gillette House dormitory early on June 23. University officials checking the dorm's surveillance in the hallways on an unrelated matter noticed the four's behavior and notified the Vanderbilt University Police Department the night of June 25. Campus police contacted Nashville's sex crimes unit June 26.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://uff-fau.org/sudafed-pe-pregnancy-category.pdf#evening ">can you get high off of non drowsy sudafed pe</a> Your "simple question" assumes that we'd take one of the most complicated systems that an entire movement is doing everything it can to stop and say, "on October 13th, 2015 all people will see......." It is intellectually absurd. <a href=" http://www.aaazoellner.com/where-can-i-buy-omeprazole-tablets.pdf ">omeprazole suspension cost uk</a> Jennifer Brown-Thomas, the founder of Fort Worth-based Kinsley’s Kure, said she first learned about Maddie through a friend. Her group decided they would help the family make some of the young girl’s wishes come true, including pampering her with a beauty and spa day, and giving her a head-to-toe makeover. <a href=" http://drakeed.com/risperdal-consta-maximum-dosage.pdf#smack ">risperidone mg</a> According to a government statement, the Chang'e-3 mission, which will be the first one from China to land on a celestial body, has gone through the research and construction phase and is currently in its launch-implementation stage. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/safe-and-reliable-online-pharmacy.pptx ">prescription drugs ruined my life</a> But while parts of the Pakistani state have been accused of &ldquo;funding, controlling and sheltering the Taliban,&rdquo; Islamabad has publicly announced it will &ldquo;do anything to stop the fighting in Afghanistan.&rdquo; <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/buy-promethazine-codeine-syrup-online-uk.pdf ">where can i buy phenergan in uk</a> The ASA also said the information provided by Boeing in itsadvert would be unlikely to impact the decision-making ofairlines, who are given access to vast amount of technical andsupporting documentation by planemakers.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).