Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm a partner in <a href=" http://jeremyjon.es/sildenaflex-cost.pdf ">purchase sildenaflex</a> But "The Counselor" might be a rare case where the biggest star is the screenwriter: the movie marks the first script from Pulitzer Prize-winning author Cormac McCarthy, the mastermind behind "No Country for Old Men" and "The Road." <a href=" http://predicare.se/does-quick-trim-fast-shake-work.pdf ">lee quick trim 223 die</a> Epifania was later able to obtain a green card, and she and three of her siblings now live with their father. Between schoolwork, Epifania helps her father in the fields as they migrate between Florida's strawberry fields and Midwest vegetable crops. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/naftopidil-tablets-uses.pdf ">naftopidil tablets uses</a> In the last year, Dreamworks has bought a YouTube networkaimed at teenagers and picked up a company that controls suchiconic characters as Lassie and Casper the Friendly Ghost. Itacquired the rights to the Troll toy franchise and in June,signed a deal to produce a TV series for streaming video serviceNetflix Inc. It also plans to build a $3 billionentertainment complex with partners in China. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/propranolol-buy-uk.pdf#tighten ">buy propranolol inderal online uk</a> Troy, a former Ohio State marching band member along with wife Denise, instilled his love of all things Buckeyes to his son from an early age. His son even got a visit from Ohio State coach Urban Meyer in December. Beating "Michigan" made Grant's victory all the more special. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-micardis-80-mg.pdf#comparative ">micardis 80 mg buy online</a> But he added: "If an investor has a large Isa portfolio currently, and can transfer this into an Aim portfolio that is professionally managed and advised on, then the inheritance tax benefits are enormous. Investors must be willing to take on the risks associated with Aim and invest for two years or more."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/elavil-used-for.pdf ">elavil 10mg for cats</a> Ackman's fund took another hit on Wednesday when HerbalifeLtd shares rose 9.1 percent. Ackman has made a $1billion bet that the nutritional supplements company is apyramid scheme and that its shares would fall. <a href=" http://www.rodyb.com/buy-accutane-online-30mg.pdf ">purchase accutane 40 mg canada</a> Under a 1980s law, to do so would force it to cut off the $1.55 billion in aid it sends Egypt each year, $1.3 billion of it to the military - a potential source of leverage, but one it has never publicly used, either in Mubarak's era or since. <a href=" http://icnc.co.nz/keflex-for-children.pdf#freakish ">para que es keflex 500 mg</a> The Transportation Safety Board (TSB), which does not havethe power to impose changes, said in a release that test resultsshowed the crude being transported in the tank cars that crashedinto Lac-Megantic were not accurately documented and had a lowerflash point, explaining in part why it ignited so quickly. <a href=" http://www.nemck.cz/index.php/buy-in-online-levitra-bacterial-infections-jcb/ ">online levitra buring out of</a> Artemis only launched their massive AC72 catamaran last week and had already indicated they would prefer to spend their time testing it and not line up to race until the Louis Vuitton semi-finals against Luna Rossa begins on Aug. 6. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/zyprexa-tolerance.pdf ">olanzapine 20 mg</a> That's because Palwasha, who hails from a farming family, says Malala is someone who showed girls like her that they could go to school, have a future even though things seemed so bleak back when Taliban ruled the lush Swat Valley after pushing its way into power in 2007. An offensive by the Pakistan military two years later largely drove the Taliban from the area.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).