Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Photography <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-neurontin-300-mg.pdf#established ">gabapentin mail order </a> Dr. Preston Dunnmon of the FDA said the agency was concerned that most people with coronary artery disease were excluded from Bayer's clinical trials and that in an unscreened population the negative impact from hypotension could be more prevalent than thought. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-patient-assistance-program-application-gps.pptx#nodding ">buy abilify from india drugs</a> In the UK the most common cause of time delays was waiting for files to be uploaded or downloaded, followed by slow-loading applications. Relatively little time was wasted waiting for computers to boot up. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-40-mg-dosage-india.pdf ">atorvastatin 20 mg tablet recall ix35</a> Those smaller developers do not have the same access tooverseas credit markets, leaving them reliant on less generousonshore funding. A curb on riskier alternative forms of financeand a credit squeeze in the interbank market have kept fundsrelatively tight after a shadow bank lending spree that peakedin March. Following tight onshore conditions, shadow bankingloans plummeted in July before recovering in August. <a href=" http://www.kfc.pt/order-finasteride-online-uk-dvla.pdf#damage ">cheapest propecia japan</a> Cadillac has priced its new ELR extended-range electric coupe at more than twice the price of Chevrolet Volt sedan which uses the same basic powertrain. ELR will start at $75,995, including delivery fees. <a href=" http://audio-republic.co.uk/buy-levothyroxine-online-uk.pdf ">where can i buy levothyroxine uk</a> Transport Canada announced an “emergency directive” Tuesday that requires rail operators to ensure all trains loaded with hazardous goods are run by at least two qualified people. It also said no such trains can be left unattended on main tracks and tightened rules covering the use of handbrakes and other equipment that would prevent an unattended train from moving.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/buy-betamethasone-valerate-uk.pdf#workshop ">betnovate online uk</a> There may come a time when large investors will find that the government, whose police powers they&#8217;ve so long depended on each night to prevent their mansion from being burned to the ground, no longer functions. <a href=" http://icnc.co.nz/zyprexa-zoloft.pdf#loom ">olanzapine history</a> "We won the case when we got the death penalty off the table," John Henry Browne, one of Bales' attorneys, said in a statement after the sentence was handed down, adding the defense would mount an automatic appeal. <a href=" http://passporttoeden.com/flagyl-online-purchase.pdf#grave ">flagyl online purchase</a> Ailsa Rutter, Director of Fresh, said: &ldquo;We're encouraging anyone who smokes in the North East to join in with Stoptober and give quitting a go. Last year's campaign was a massive success and this year it could be even bigger. <a href=" http://unpluggedexpo.com/advil-ibuprofen-200-mg-side-effects.pdf ">advil liqui gel inactive ingredients</a> It didn’t help that last year’s event never came to New York. The year 2013 marks the series’ first showcase here, after previous stops in Boston, Seattle, Denver and Toronto. “New York is always difficult,” Arnorsdottir says. “It’s so saturated with events.” <a href=" http://www.markolukac.com/contiflo-d.pdf ">contiflo od 0.4 mg para que sirve</a> He authored a plan backed by dozens of members to delay Obamacare reforms for a year. He also was one of eight House Republicans named by Speaker John Boehner to take part in formal negotiations with the Senate.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).