Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Would you like a receipt? <a href=" http://www.edencamp.co.uk/fluoxetine-order-online-uk.pdf ">cheap fluoxetine uk</a> One of the volunteers at Cyclones games went and got spray graffiti remover on Wednesday and wanted to clean the statue himself, but was told to wait for someone from the Parks Department to come do the job. The volunteer, Patrick Gabour, in that moment stood for everyone in the city who wants to know who could do something like this in a baseball summer that feels like 100 years from Jackie Robinson’s first summer at Ebbets Field. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/where-can-i-buy-amoxicillin-over-the-counter ">amoxicillin 400mg/5ml suspension dosage </a> Scientists who predicted the existence of the Higgs boson - the mysterious particle that explains why elementary matter has mass - are Thomson Reuters' top tips to win this year's Nobel prize in physics. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?purchase-twinlab-horny-goat-weed.pdf ">twinlab horny goat weed</a> The three employees who filed suit, Robert Gonzalez, 58, Bulmaro Fabian, 58, and Pedro Garcia-Ayala, 36, worked at a Target Distribution Warehouse in Woodland, Calif., about 15 miles northwest of Sacramento. The three men are of Mexican descent, according to the lawsuit, and were employed as warehouse workers "in manual labor positions, while Caucasian employees held nearly all management positions." <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/mirtazapine-45-mg-tablet.pdf#salvation ">what are mirtazapine 45 mg tablets used for </a> “I have a job. I’m happy with it. I’m obviously gonna be willing to give whatever help and advice anybody wants. I’ve got enormous affection for that organization, for the players and all the rest of it. But they have to be looking for the next 15 to 20 to 25 years, not for the last 15 to 20 to 25 years,” said Fehr, who was on hand to announce the outdoor NHL games to be played at the Stadium in January. <a href=" http://unicampusmedia.com/cheap-nexium.pptx#hall ">cheap nexium online</a> Scything is making a comeback. I had a lesson last night from Richard Brown of Emorsgate Seeds, a botanist, whose other day job is to develop wild flower meadows. Last week he taught the gardeners from London Zoo, with the poor anteaters in headbanging mode at the noise of the strimmers.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://shakingbox.com/how-long-accutane-results-last-minute.pptx#at ">isotretinoin for oily skin myths</a> Meshael Alayban, 42, who prosecutors said is one of the six wives of Saudi Prince Abdulrahman bin Nasser bin Abdulaziz al Saud, was released Thursday after posting the hefty bail amount a day after her arrest. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?purchase-aralen-online.pdf#initially ">order aralen</a> For years, the largest Dutch telecoms provider paid hugedividends and bought back shares rather than invest. It laggedbehind peers in jumping on new trends in television and bundledservices to limit the damage from free services such as Skype. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-doxycycline-malaria-uk.pptx#brick ">buy doxycycline 100mg for chlamydia</a> "Our intelligence agencies were working under the cover of DFS. And as I said it before, unfortunately, DFS agents at that time were also in charge of protecting the drug lords and their monies," said Berrellez. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-misoprostol-online-malaysia.pptx ">where can i buy misoprostol uk</a> American employers added 195,000 workers for a second monthin June, according to a Labor Department report last week. Thejobless rate, at 7.6 percent last month, was down from 8.2percent a year earlier. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/paracetamol-dolo-650-uses.pdf#fixes ">dolo 650 tablet contains</a> "It was hard to make the decision," Galavis, 32, tells Harrison of joining the show. "I'm going to find hopefully the person who is going to join me and my daughter. That's what I'm looking for."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).