Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Remove card <a href=" http://absoluteitsolutions.com/where-can-i-buy-tretinoin-uk.pptx#judge ">generic retin-a buy</a> ICE had committed to spinning off Euronext, the operator ofstock exchanges in Paris, Amsterdam, Lisbon and Brussels, tosecure regulatory approval for the NYSE Euronext deal. But somerivals have expressed an interest in buying the pan-Europeanexchange operator instead. <a href=" http://www.icbonline.org/buy-rogaine-foam-5-online-latino.pdf ">best price rogaine extra strength minoxidil</a> I'm not saying the "Dexter" finale had to go according to my best laid plans. But I am saying, the above paragraphs sounds a hell of a lot more interesting than Dexter's final battle with ... Oliver Saxon? <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/cost-of-orlistat-uk.pdf#exam ">buy orlistat cheap uk </a> The world's largest maker of cancer drugs, which employs around 80,000 people in over 100 countries, said on Monday the investment would increase its production capacity in Penzberg in Germany, Basel in Switzerland and Vacaville and Oceanside in the United States. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/quetiapine-uk-patent.pdf ">seroquel uk patent</a> So far, police said they have waded through 21,614 of the 39,148 documents obtained from the phone traffic. As the rest of the documents are processed, a major appeal will be launched on British television on Oct. 14. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/how-many-milligrams-is-nexium.pdf ">nexium label change</a> In looking forward, Wenger does genuinely believe that he has a team that can again compete to win the Premier League. &ldquo;I believe over the years the seasons were always interesting seasons and they were always close and consistent at the top,&rdquo; he said. &ldquo;I believe it's much more difficult to stay consistently at the top in our job than people think. I believe that shows at least that we have put the effort in every year with ups and downs of course but a team now who can compete and that's what we want to show.&rdquo;

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A law firm <a href=" http://brunswickguitars.com/cheaper-alternative-to-aciphex.pdf ">buy cheap rabeprazole</a> Stocks were broadly higher, with all 10 S&P 500 sectors inthe black, though growth-sensitive financials, industrials andconsumer discretionary shares registered the biggest gains. TheDow transportation average rose 3.2 percent, also closingat a new high. <a href=" http://stadsmagasinet.se/how-much-does-diflucan-cost-at-publix.pptx#produced ">fluconazole diflucan 150 mg tablet taken orally</a> You know the drill: Dentists get no respect on the big and little screens. Which is doubtless tied to the fact that dentistry (even with 2013’s medical advances) is still closely linked with invasiveness, fear and pain — both physical and psychic. <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-flagyl-metronidazole.pdf ">buy metronidazole cream </a> From whichever way you approach, by road or rail, the path to the Norfolk coast is a nightmare in high summer. But as our car drew up alongside the Scandinavian-style log cabin, it couldn&rsquo;t have seemed a more perfect destination. Tucked away in 250 acres of woodland, with plenty of space in which to get lost, Kelling Heath is a long way from the pressures of city life &ndash; and is a bit of a secret even to regular visitors to the north Norfolk coast, just a few miles to the north. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/can-you-buy-promethazine-online.pptx#idle ">buy phenergan elixir online uk</a> Mariusz Krezolek, who will be sentenced today with his Polish partner, Magdelena Luczak, for the murder of her son Daniel Pelka, had also been arrested at least six times before for crimes including assault and burglary. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheap-prednisone-online.pdf#hours ">cheap prednisone</a> It’s strange the Jets would use their one and only short-term IR designation for the season on a backup unless the move was simply motivated by eliminating a potential distraction for the next two months. Sanchez, of course, has exhibited class and integrity at a time when he has every right to be bitter.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).