Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A Second Class stamp <a href=" http://www.endcyberbullying.org/cefixime-online-pharmacy.pptx ">buy suprax</a> Glass sponges are also known as Hexactinellida and dominate the shallow seafloor in the Antarctic. These survive by feeding on the tiniest planktons that they consume after filtering from water. They make their own habitat. They hide in their vase like bodies. They grow so slowly that scientists believed that to reach at least 2 meters they might take 10,000 years or more, but these assumptions are now being challenged. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/prevacid-online-order.pdf#labor ">lansoprazole 30 mg buy uk</a> Banner aims to recruit a robust group of 250,000 volunteers from across the country to test different experimental therapies. If one drug trial does not work, researchers can test the next one in rapid fashion. More than 70 Alzheimer's drugs are now being tested in clinical trials, according to the Alzheimer's Association. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-flagyl-cheap-online.pptx ">buy metronidazole online</a> Co-written with Akerlof and Michael Katz and published in the midst of the welfare reform debate in the United States (and when Yellen was a Fed Governor), the paper aims to explain why out of wedlock births had grown considerably in previous decades. Neither of the two main theories advanced to explain it held up. Charles Murray's idea that generous welfare benefits to mothers caused the increase didn't hold up to even the lightest empirical scrutiny, and William Julius Wilson's theory that a decline in male employment (particularly black male employment) reduced the pool of marriageable men, causing the increase, didn't fare much better. <a href=" http://hsmai-europe.com/cyrux-misoprostol-costa-rica-aout.pdf#fix ">donde puedo comprar misoprostol en costa rica tyc</a> UK Uncut targeted HSBC branches in 13 locations and succeeded in shutting branches in Glasgow, Sheffield, Brixton and Regent Street in London, branches which the bank initially said would be "open as usual". <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/where-can-i-buy-erythromycin-cream.pdf#abode ">erythromycin stearate 500mg dosage</a> Palaniyappan said her results suggested the loop between theinsular and the frontal cortex could be targeted with TMS - witha pulse delivered to the frontal lobe aimed at stimulating theinsula and resetting the "switching" capability. (Editing by Alison Williams)

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like , please <a href=" http://www.horacipolanco.biz/premier-testosterone.pdf ">premier testosterone complex</a> PHOENIX -- As she awaits a decision by prosecutors on the future of her murder case, Jodi Arias and her attorneys are returning to court Tuesday to ask the judge to throw out the jury's finding that made her eligible for the death penalty. <a href=" http://www.aaazoellner.com/buy-nolvadex-online-reviews.pdf#wallpaper ">buy tamoxifen citrate in australia</a> "We are just so pleased for him," Spoelstra said. "It was just great to see him do something he loves to do. It was taken away from him for four years. We just continue to make patient, steady progress forward from here." <a href=" http://www.catenn.org/betamethasone-valerate-cream-bp-01-w-w.pdf#paste ">what is betamethasone dp cream used for</a> Now there are a whopping 159 charter schools in the city — and two dozen more will open in the fall. More than 100,000 students — about 10% of all city students — are expected to be enrolled when all of the schools reach capacity. <a href=" http://www.bascperu.org/anafranil-50-mg-fiyatanafranil-50-mg-kullananlar.pdf ">buy anafranil usa</a> Increasing expectations that interest rates will rise have prompted consumers to pick up the pace of their purchases. The index of buying conditions for durable goods rose to 149 from 143, while 68 percent of consumers expected rates to rise in the coming year, up from 55 percent in June. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/elimite-cream-dosage.pdf ">how often to use elimite cream </a> The six powers said in February they wanted Iran to stop enrichment of uranium to 20 percent, ship out some stockpiles and shutter a facility where such enrichment work is done. In return, they offered relief on international sanctions on Iran's petrochemicals and trade in gold and other precious metals.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).