Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I've got a part-time job <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/esomeprazole-20-mg-capsule.pdf#carry ">prilosec nexium comparison</a> Astley Castle was once a mediaeval manor, before becoming a Parliamentarian garrison during the English Civil War, and has now been transformed into a 21st Century holiday home. But if you want to stay there you&#039;ll have to be patient - it&#039;s already booked up until 2015. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-spironolactone-online.pdf#battery ">order spironolactone online </a> Even if it could work as a filler, it wouldn&#8217;t make it through the outer layer of the skin without an injection, fractional lasers, microdermabrasion or electrical gradients, Mandy said. Only fat-soluble molecules and lipids can make it through that outer barrier. <a href=" http://www.world-television.com/order-lipitor-online-canada.pdf ">cheap generic lipitor online</a> Countrywide pushed to streamline its loan origination business through the program, eliminating loan quality checkpoints and paying employees based only on the volume of loans they produced, according to the lawsuit. <a href=" http://www.world-television.com/purchase-hoodia.pdf ">cheap hoodia pills</a> Wright’s homer in the first was his 16th of the season, a two-run shot to left-center off of Wade Davis. The blast was the 220th of Wright’s career, tying him with Mike Piazza for second on the Mets all-time list. Darryl Strawberry is the club’s leader with 252. <a href=" http://radiocfxu.ca/?can-i-buy-effexor-online.pdf ">can i buy effexor online</a> One manager at a multi-billion dollar firm said valuing assets would be easier after Fed stimulus was pared, and that filling the system with cash had created a gap between bonds and stocks so big that "one or the other market had to be wrong".

2rand[0,1,1]

22.5 2017

It's funny goodluck <a href=" http://www.niec.edu.np/cheap-accutane-online-without-prescription.pdf#impressed ">cheap accutane online without prescription</a> "Most of the corpses I saw in the field hospital had been shot in the head or chest," said Elshamy, who was in the camp for more than six hours during the clashes. In two main morgues, he said he counted 65 bodies. <a href=" http://www.medizzine.com/?phgh-rx-forum.pdf#hand ">phgh cheap</a> “She was there for an hour and a half, saying she was on ‘Dancing With the Stars’ and she loved Val,” says our insider. “She was telling Val how great his line was. It was a very special thing that she came out.” <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/olanzapine-schedule.pdf ">zyprexa coupon</a> The figures will help quell fears that the rebalancing of the economy from consumption to exports has been abandoned. Growth is accelerating, with the Bank of England this week increasing its forecast for this year from 1.2pc to 1.4pc, but economists have warned the recovery is being driven by unsustainable household spending once again. <a href=" http://www.iap.org.br/core-burner.pdf ">human evolution core burner powder review</a> ”We are always looking at new and better ways to make the highway even safer,” Thruway Authority Executive Director Thomas J. Madison said yesterday, according to WBNG. “Governor Cuomo’s Text Stops initiative is an excellent way for drivers to stay in touch while recognizing the dangers of using mobile devices while driving.” <a href=" http://webtelmedia.se/did-anyone-buy-clomid-online.pptx ">cheapest clomid prices</a> The multi-part 860 million euro ($1.16 billion) cash andshares deal secured on Tuesday will allow Telefonica to raiseits stake in Telco, the holding company controlling about 22percent of Telecom Italia, allowing Telco's other investors,Intesa Sanpaolo, Generali and Mediobanca to eventually bow out.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).