Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm in a band <a href=" http://www.rodyb.com/generic-clomid-cheap.pdf#centre ">buying clomiphene online</a> On Tourre&#39;s witness list, meanwhile, is Paulson, who with a net worth of $11.2 billion ranked No. 91 on Forbes&#39; list of richest people in the world. A lawyer for Paulson did not respond to a request for comment. <a href=" http://www.adsprecision.com/buy-metoprolol-er-pgr.pdf#while ">buy metoprolol succinate er a beta blocker</a> The Director’s Cut doesn’t change the A.I. issues, but it does fix those boss fights. Each battle has been completely rebuilt, finally giving you the same options you have throughout the rest of the game and finally feeling fulfilling. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-message-board-athx.pdf ">accutane online best price drop</a> OpenCL provides an abstraction layer that lets programmers perform these tasks without knowing the particulars of the GPU itself. A graphics chipmaker writes driver software that maps the OpenCL commands into native commands for a particular chip. It's the same approach that Khronos uses for its more widely used interface, OpenGL, which is geared for graphics tasks. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/ventolin-inhaler-for-sale-uk.pdf ">ventolin nebules for sale uk</a> Translation can be a tricky business. A friend of mine living in Paris was once asked if she wanted someone to bring her refreshments during a day in the office. She politely declined: every hour or so she felt she would like to go out to stretch her legs. Sadly, she confused the sentence &ldquo;j&rsquo;aurai besoin de me dégourdir les jambes&rdquo; with &ldquo;j&rsquo;aurai besoin de m&rsquo;écarter les jambes&rdquo;, suggesting to her startled colleague that she needed not to stretch but to spread her legs on an hourly basis. Similar muscles, of course, but rather a different effect. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-fluoxetine-online-no-prescription.pptx#stale ">fluoxetine buy online uk</a> The Lakewood Police Department said all five suspects in the stabbing of Tevin Geike are soldiers at Joint Base Lewis-McChord. At least two of the five suspects in the case are cooperating with law enforcement, authorities said.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm from England <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buy-lamisil-tablets-online-uk.pdf#organizer ">buy lamisil online uk</a> That footage reinforced a business relationship betweenEdison and banking titan J.P. Morgan. Morgan happened to be theowner of Columbia and Commodore of the New York Yacht Club, hometo the trophy since it had been won from Britain in 1851 by theschooner America, the Cup's namesake. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/diclofenac-sodium-buy-uk.pdf ">diclofenac sodium 50mg buy uk</a> Ceop deputy chief executive Andy Baker said: "Children as young as eight are being targeted, being blackmailed, being extorted, being forced, being coerced, to perform slave-like acts through the internet, on webcam. It is sexual and degrading, some are being forced to cut themselves and write on their naked bodies. There has been an increase in children self-harming, seriously self-harming, and seven children in the last couple of years have taken their lives." <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?what-is-allopurinol-medicine-online.html#biology ">using allopurinol during gout attack vulnerability</a> One photo caption called it "Churov's Pike" - a reference to election commission chief Vladimir Churov who is accused by the opposition of conjuring victory for Putin's party in elections which they say were marred by fraud. He denies doing so. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/ketoprofen-capsule-100-mg-prospect.pdf#otherwise ">ketoprofen 150 mg prospect</a> The exchanges are essential to the healthcare law's"individual mandate," which requires people to have insurance orpay a fine. These exchanges will extend coverage to millions ofuninsured Americans by offering subsidized insurance throughonline marketplaces in all 50 states. <a href=" http://randyniles.com/cobix-100-17051662158716081604.pdf ">cobix generic celebrex side effects</a> Several U-boats with the German Imperial Navy are still considered missing today. Lists provide precise details on which of the U-boats the German naval forces had lost by the time the war ended in November 1918.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).