Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

The United States <a href=" http://www.hortidiveio.it/doxylamine-succinate-alcohol-death.pdf ">doxylamine succinate 25 mg</a> Chesapeake exited investments in Clean Energy Fuels Corp, which provides natural gas fuel for transportation.The carrying value of its $10 million investment in a 1.1 stakein the company backed by T. Boone Pickens has increased by $3million before the stake sale last month. <a href=" http://www.mca.ie/can-naprosyn-cause-a-rash.pdf ">naprosyn ec 500mg dosage</a> Analysts have steadily cut their forecasts this year forChina's growth as data consistently comes in weaker thanexpected and as government officials talked of slowing growth.The analysts mostly forecast 2013 growth between 7 and 7.5percent. <a href=" http://www.hortidiveio.it/sudafed-non-drowsy-and-alcohol.pdf ">pseudoephedrine 120 mg sudafed</a> The appointment was announced jointly on Wednesday by John Daniszewski, senior managing editor for international news; Santiago Lyon, director of photography; and Sandy MacIntyre, director of global video news. <a href=" http://www.scotland2000.com/cheapest-xenical-120-mg.pdf ">where to buy xenical australia</a> Abbott's immigration spokesman, Scott Morrison, acknowledged the policy, criticized by the United Nations and human rights groups, could be challenged in the courts. Tougher immigration laws have already been subject to several legal setbacks. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/buy-levofloxacin-uk.pdf ">buy levofloxacin online uk</a> The Hexaware stake sale is the second major exit by foundersof a mid-sized Indian information technology outsourcing companyin the past two-and-a-half years, amid cut-throat competitionfrom bigger global and local rivals.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://loughcu.ie/zyflamend-and-blood-pressure.pptx#chop ">zyflamend walmart</a> The warning comes less than a year since the deadly September attack on a U.S. diplomatic post in Benghazi, Libya, and with the Obama administration and Congress determined to prevent any similar breach of an American embassy or consulate. <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-patch-high-experience.pdf ">50 mcg fentanyl street value</a> Many of those markets are back on solid footing after stumbling during the housing crisis. Property prices have risen, while the dollar - against the Indian rupee in particular, and to a lesser extent the Canadian dollar - has appreciated over the past year, despite hitting a speed bump in recent weeks. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/does-motrin-help-lower-back-pain.pdf#attraction ">motrin or tylenol for tooth pain</a> After a few moments, Goon No. 1 steps out into the snow to see what the progress is. To his utter shock, he finds Goon No. 2 with his throat slashed as we see Richard Harrow (Jack Huston) pointing a gun square in his face and pulls the trigger. <a href=" http://jfafilm.com/clotrimazole-tablets-buy.pdf ">clotrimazole cream 1 50g</a> Kevin Mountford, head of banking at MoneySuperMarket, said: "A current account is the one banking product the majority of consumers use on a daily basis, so it's important to make sure yours gives you the most bang for your buck. Whether you want a good in-credit interest rate, access to branches, online banking, or a competitive overdraft rate, choosing the right account can make a big difference to your finances. Many accounts now offer credit interest, in some cases higher that most savings accounts on the market, while overdraft charges can vary considerably." <a href=" http://www.vhig.nl/index.php?revatio-raynauds-phenomenon.pptx ">revatio sales</a> "We think the new European flight time limitation regulations maintain the UK's current high safety levels, and will actually increase safety for UK passengers travelling on some other European airlines," it said in a statement.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).