Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Another year <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/revatio-summary-product-characteristics.pdf ">revatio package insert</a> By modern standards, Wawrinka is not the tallest of tennis players at 6ft. But he is a burly, bearlike figure who transmits every ounce of that strength into the ball. Like his fourth-round victim Tomas Berdych, he can take the game out of your hands by crunching winners from almost any position. Rallying with him doesn&rsquo;t work too well: the only way to stop the stream of missiles is to launch a pre-emptive strike, so using attack as a form of defence. <a href=" http://www.bharat79.com/male-extra-y-chromosome#meaningless ">male extra medicine</a> GREEN BAY, Wis. — Aaron Rodgers threw for a career-high 480 yards and four touchdowns and the Green Bay Packers used a big first half against the Washington Redskins to win their home opener 38-20 on Sunday. <a href=" http://livrespensadores.net/orgazyme-ingredients.pdf#cattle ">orgazyme side effects</a> A year that began strongly with a run to the semi-final at the Australian Open turned ugly with a stunning second-round exit from Wimbledon at the hands of then-116th ranked Ukrainian Sergiy Stakhovsky and a fourth-round elimination at the U.S. Open. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-drug-has-least-side-effects-yahoo ">erectile dysfunction pump buy hcpc</a> MISREADING THE TEA LEAVES: Tiger Woods was the overwhelming favorite going into the PGA Championship, particularly coming off a seven-shot win at the Bridgestone Invitational. But looking back at the whole of his career, it's not as though Woods ever had a strong record of making majors a consecutive win. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/eliwell-ic901-pdf.pdf#gentleman ">eliwell ic901 manual pdf</a> "As in every area of medicine, moving from research into clinical practice always involves a degree of uncertainty. Experts should be satisfied that the results of further safety checks are reassuring and long term follow-up studies are crucial.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://daproim.com/index.php/can-i-buy-alli-online.pdf ">where can i buy alli 2015</a> As you may have guessed, console titles would still have to be vetted by China&#39;s Ministry of Culture "and other relevant government bodies" to ensure they are safe to sell to the masses in the mainland. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/motilium-uk-buy.pdf ">motilium uk buy </a> "You never kind of know before it's going to be your last match but I felt that way after the match. I felt I just couldn't do this anymore," Bartoli admitted. "After one set, my whole body was in pain. <a href=" http://www.zeebra-online.de/index.php/purchase-zoloft-canada.pptx#attempting ">purchase zoloft online</a> “As a humanitarian, Hillary Clinton has been an incredible force for good around the world and here in New York. I’m honored that she is the first recipient of the Michael Kors Award for Outstanding Community Service,” to be presented at the annual God’s Love We Deliver Golden Heart Awards dinner in October, Kors told Confidenti@l. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?generic-prevacid-solutab-backorder.pdf ">average cost of prevacid</a> Developers and housebuilders saw their shares rise after Goldman Sachs upgraded them in response to the news about the British Government's Help to Buy scheme. However, the strong performance from DIY firms, housebuilders and developers was not enough to boost the FTSE 100, which struggled because of concerns about the U.S. Government Shutdown. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/buy-betamethasone-cream-005-uk.pdf ">betamethasone cream over the counter uk</a> "Sadly, at times the mountains do not differentiate between ability and experience, least of all K2," Hayes wrote. "The poignancy of the tragedy is not lost in that, had the rest of us not turned back that day — including Marty and Denali's Australian teammate Chris Warner — we also all would have been sleeping at Camp 3 when the avalanche struck."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).