Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Have you got any ? <a href=" http://buumon.org/what-is-lexapro-10-mg-tablet-used-for.pdf ">lexapro dosage 10 mg</a> However, another opinion poll, released on Thursday, suggested the BJP could make major gains against regional rivals in India's northern heartland states of Uttar Pradesh and Bihar, home to a quarter of the population of 1.2 billion. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/apo-terbinafine-250-mg-jarabe.pdf ">terbinafine tablets buy working</a> Still, Bachelet appears poised to stage a comeback, so much of the political debate now rests on whether her Nueva Mayoria bloc will have enough clout in Congress to push through her ambitious reforms. <a href=" http://armv.org/betnovate-online-purchase.pdf#concentrate ">betnovate online purchase</a> But your Verizon shares will yield about 4.5pc. This will equate to about 3.5p per Vodafone share currently held, Mr Stanojevic calculated. So that same £5,000 holding of Vodafone will pay a dividend of £85 from the Verizon stake, making a total dividend income of £255 &ndash; £8 more than at present. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?buy-cheap-fedex-bimatoprost.pdf ">bimatoprost cod saturday delivery</a> "It's a fantastic example where we bring together three great things in Ireland - a great brand in Guinness, the pub, which is an iconic part of Irish culture, and music," Diageo spokesman Peter O'Brien told the Newstalk radio station. <a href=" http://www.bharat79.com/order-alivel ">alivel </a> Brent crude hovered near $110 a barrel as the upbeat datafrom China and the euro zone rekindled hopes for stronger demandfrom two of the world's largest energy consumers, while oilexports from Libya remained limited by strikes and unrest.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Who do you work for? <a href=" http://www.anspc.it/index.php/cheap-labidorol.pdf ">labidorol</a> The study also found that mental and substance use disorders were together responsible for a greater proportion of the global burden of death and illness than HIV/ AIDS and TB, diabetes, or road traffic injuries. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/buy-losartan-uk.pdf ">losartan online uk </a> Due to this confusion we provide no such exclusion or limitation in this policy. There is, however, a general requirement, common to all insurance, to behave in a reasonable and sensible manner. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-rat-300mg-tablets-side-effects.html ">allopurinol 100 mg tablets not ip</a> The release comes as sales of traditional desktop and laptop computers continue to decline because consumers are spending money instead on the latest smartphones and tablets. It also comes at a time of transition for Microsoft as the Redmond, Wash., company focuses on devices and services, not just software. Earlier this month, Microsoft struck a deal to acquire Nokia's phone business and patent rights for more than $7 billion. Microsoft is also searching for a new CEO to replace Steven A. Ballmer, who announced last month that he plans to retire within the next year. <a href=" http://uff-fau.org/alprax-05-sleeping-pill.pdf#bones ">alprax 0.5 sleeping pill</a> "It is appalling that Congress let rates double for student loans. You should be ashamed of yourselves for letting it happen" @IllyKay, who describes himself as "Just another 20-something with a bachelor's degree, in debt and underpaid," tweeted at his senator, Bill Nelson, D-Fla. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/purchase-generic-cymbalta.pdf ">cymbalta purchase canada</a> FERC nominee Ron Binz, who served as chairman of the Colorado Public Utilities Commission from 2007 to 2011, had been criticized by some conservative and free-market groups that said he was out of the mainstream because he favored renewable energy sources like wind over coal and natural gas.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).