Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We need someone with experience <a href=" http://vitripiazza.co.uk/everest-montelukast-tabletas-10-mg.pdf ">montelukast tabletas de 5mg</a> Franklin swam in the next-to-last heat and trailed Katinka Hosszu, who is shaping up to be one of the big stars in Barcelona. The Hungarian already won gold in the 400 individual medley and looks like a serious contender in the 200 free after going 1:56.73 in the prelims. <a href=" http://atomsystem.com/purchase-doxycycline-online-uk.pdf#mouse ">purchase doxycycline online</a> * Federal authorities expect that one of the former JPMorgan Chase & Co employees facing criminal charges inconnection with the bank's multibillion-dollar trading loss inLondon will eventually be extradited to the United States, asenior prosecutor said on Tuesday. () <a href=" http://sabrinacarpenter.com/tretinoin-cream-005-reviews-for-acne.pptx ">where to buy renova</a> Selena, 23 (4/16/71-3/31/95): There was nothing self-destructive about Selena, who had built herself an extraordinary career and at the age of 23 was widely known as 'The Queen of Tejano Music.' Born in Texas to Mexican parents, she built a multi-national following that included platinum sales and a Grammy award. Selena was murdered by an obsessed fan. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-accutane-from-uk.pdf ">cheap accutane singapore</a> While the Fed is focusing on labour market improvements todetermine when to begin tapering its $85 billion in monthlypurchases, weakness in the consumer sector could indicatebroader economic problems. Investors await Fed ChairmanBernanke's twice-yearly monetary policy report to the Congresson Wednesday and Thursday for more clues on the central bank'spolicy outlook. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/dulcolax-drops-uk.pdf ">dulcolax stool softener uk</a> Luxury automaker Rolls Royce plans to open its firstshowroom in Vietnam next year, targeting the entrepreneursunscathed from the slowdown having earned their riches in theboom years of 2003-2008, when the economy grew an average 7.8percent annually.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We need someone with qualifications <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheapest-accutane-canada.pdf ">cheapest accutane canada</a> Even though they live side by side, Israeli and Palestinian teams do not play each other in competition, as Israel are members of European soccer's governing body UEFA and the Palestine soccer team play in Asia. <a href=" http://www.bascperu.org/prednisone-20-mg-tab-watson.pdf ">generic prednisone walmart</a> According to regional intelligence sources, the Israelis previously struck in Syria at least three times this year to prevent the transfer of advanced weaponry from President Bashar al-Assad's army to Iranian-backed Hezbollah fighters in Lebanon. <a href=" http://supergeniusstudio.com/where-can-i-buy-clomid-cheap.pdf#sank ">clomiphene purchase online</a> El-Beblawi also dismissed accusations that the release Thursday of jailed autocrat Hosni Mubarak was a return to Egypt&#8217;s old political order. He said Mubarak&#8217;s release was in accordance with the law. <a href=" http://instadashapp.com/order-nolvadex-pct.pdf#potion ">cheapest nolvadex online</a> To understand, try to picture this scene from just before training camp opened: Vigneault walks into the doorway of the Rangers’ locker room in Greenburgh, sees a player and a reporter having a conversation, looks them both in the eyes, smiles, nods and goes about his day. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/buy-albenza.pdf#foreground ">albendazole albenza over the counter</a> The deal marks the end of a long and often bitter fightbetween Stockton and its biggest bond insurers since the cityfiled for bankruptcy last year and stunned the U.S. municipaldebt market with threats of forcing losses on bondholders whileleaving pension payments intact.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).