Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I came here to work <a href=" http://apostolicfaithweca.org/cheap-imitrex-tablets.pdf#pleaded ">sumatriptan tablets usp 50 mg</a> '[I had] a boob job,' Tori Spelling told Britain's The Sun newspaper in March 2008. 'There it is. I finally said it. I wanted to come clean that I had my boobs done in my 20s, because people falsely write that I've had all those things done.' <a href=" http://randyniles.com/alvedon-under-graviditet.pdf ">r det farligt att ta alvedon och dricka alkohol</a> Of course, none of this is new. A hundred years ago, people were worried about keeping their homes safe. "Perhaps a burglar or a fire has not invaded your home, but if they should, they would get all of your money and valuables," warned a 1913 newspaper ad, touting the benefits of using the Merchants & Farmers Bank in Spartanburg, S.C. What has changed over the last 100 years, of course, is how people protect their homes. If you're wondering what's out there and available, and how much these options cost, here's a sampling of what protections you may want to try. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/valerian-root-for-insomnia.pdf#sovereign ">valerian root extract uses</a> But for all its visual appeal, "Pacific Rim" is thematically shallow. About a wave of gigantic reptilian creatures called "kaiju" that emerge from the sea to wreak death and destruction, and the colossal robots, called "jaegers," built to defeat them, del Toro uses a lackluster plot to deliver his bigger-than-life execution, when it should be the other way around. As enormous and indestructible as del Toro's toys may be, "Pacific Rim" feels a little flimsy. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/isotretinoin-back-pain-133 ">how long does it take to get accutane prescription</a> On Friday, www.NASA.gov was wiped clean of its graphics and had the following text on the home page: &#x201c;Due to the lapse in federal government funding, this website is not available. We sincerely regret this inconvenience.&#x201d; <a href=" http://empatiacomunicacion.com/levonorgestrel-tablets-reviews.pdf ">levonorgestrel tablets</a> Before the minutes were released, a report showed U.S. homeresales rose in July to the highest level in over three years,suggesting sharply rising borrowing costs are having only alimited impact on the housing market's recovery.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

this is be cool 8) <a href=" http://vallashopen.se/nurofen-plus-online-nz.pdf ">can you buy nurofen plus in australia</a> Scientists at Bonn University Hospital and at the Max Planck Institute for neurological research in Cologne have developed a method with which the chances of success of a surgical procedure for temporal lobe epilepsy can ... <a href=" http://www.tcheaz.com/aspirin-allopurinol-interactions.pptx ">what is allopurinol used for</a> I would mind less if the trains improved. I've been using the Weybridge to London line on and off for three years. It's late just as often, people are still unable to get on at Surbiton it's so overcrowded and it still trundles along at a snail's pace. Also, it costs exactly twice as much as the petrol riding a supersport motorbike on the same return journey. It's a national embarrassment. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/vigora-50-mg-tab.pptx ">vigora tablets in india</a> Beginning early next year, NYSE Euronext will assume control of Libor from the British Bankers’ Association, the lobby group that started Libor in 1986 and only relinquished control of the rate in April. The changeover is part of a government-led overhaul of Libor after regulators discovered that British bankers manipulated Libor and profited handsomely from it. <a href=" http://awsg.org.au/laxatives-dulcolax-reviews.pdf#situated ">dosage for dulcolax suppository</a> Pending unrestricted free agent Ryane Clowe ($3.6 million cap hit), therefore, is not expected to return and likely will generate significant interest when teams are allowed to begin communicating with free agents on Wednesday. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/differin-gel-buy-online.pdf ">purchase differin</a> SAN DIEGO, CA - JULY 20: Actor James McAvoy speaks at the 20th Century Fox 'X-Men: Days of Future Past' panel during Comic-Con International 2013 at San Diego Convention Center on July 20, 2013 in San Diego, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).