Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like to pay this cheque in, please <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/can-i-order-nexium-online.pdf ">order nexium from canada</a> Second, there is more of a chance of a default because the public markets provide less accurate feedback to lawmakers and voters about the nature of the risks they face. We also won't see the kind of early warning signs of trouble that often bubble up through financial markets. They simply won't be there. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/low-price-accutane-long-term-side-effects.pdf#ease ">accutane 80 mg once a day qmul</a> As much as the intelligence community complains about the quality of the public debate about the NSA revelations, victory will be theirs, in the end. The reformers, like the ACLU and the Electronic Freedom Foundation, have one significant power. They get to define the terms of the what constitutes reform. And they will use this weapon like a bludgeon, and appropriately so, for the tension between public advocacy groups and the secret state is a necessary feature of the government. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/300-mg-seroquel-high-ucieczka.pptx ">seroquel xr 200 feedback</a> SIR &ndash; I despair at the immaturity of Ed Miliband&rsquo;s latest policy announcement; not only is a 20-month freeze a short-term measure, but it will have the unintended consequences of: increased prices in the run-up to the next election; reduced or delayed investments until after Labour fails to return to Government; and massive increases after the 20-month freeze. The way to fix the market is with proper regulation. The public will have confidence when retail charges fall in line with any downward movement in the wholesale price. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/tetracycline-250-mg-acne-450#on ">where to buy tretinoin cream 0.1</a> “Took a chance,” Murphy said. “It’s two outs, two strikes right there. Gallardo’s out pitch is a curveball and I was looking for a dirtball and I got one. I just didn’t trust the first read and once I hesitated, I was out. Probably should have shut it down but I didn’t.” <a href=" http://www.world-television.com/trazodone-cheap.pdf#cook ">cheap desyrel</a> The government also contends that Hasan sent more than a dozen emails starting in December 2008 to Anwar al-Awlaki, a radical U.S.-born Islamic cleric killed by a drone strike in Yemen in 2011. 

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I've been cut off <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-20-mg-wrocaw.pptx ">what is pioglitazone hydrochloride hydrochloride do</a> Newton and Warren are each charged with third-degree assault on an at-risk adult "for allegedly continuing to assault the victim while he was lying unconscious on the ground," the district attorney's office said in a news release. <a href=" http://svarw.com/?convert-coreg-cr-to-carvedilol.pdf#preserved ">carvedilol 12.5 mg tablet</a> But Ireland cannot escape the stigma attached to the "DoubleIrish Dutch sandwich", an arrangement where an Irish-registeredentity cuts its taxable profit by paying a Dutch affiliate,which then pays a subsidiary in a tax haven. <a href=" http://realeconomylab.org/testofuel-order-now.pdf#anxiety ">buy testofuel</a> The trust demanded the listing after talks with Fiat failedto agree on a buyout deal. Information in the stock marketlisting document has raised questions about Fiat's commitment toits Chrysler alliance. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/celexa-antidepressant-side-effects-from-stopped-taking-403 ">how to wean off wellbutrin xl 300 mg seroquel</a> Documents leaked by the former U.S. intelligence contractorEdward Snowden have revealed a vast National Security Agency(NSA) electronic surveillance programme that has trackedenormous quantities of both Americans' and foreigners' email andtelephone data. <a href=" http://www.cgap.org.uk/vigora-50-red-tablets-reviews.pdf ">order vigora</a> The FDA said the common link between at least some of thecases appears to be a dietary supplement called OxyElite Pro,which is distributed by USPLabs LLC of Dallas, Texas and soldthroughout the United States via the Internet and retail stores.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).