Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like to cancel this standing order <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-amoxil.pdf#spy ">where can i buy amoxicillin uk</a> U.S. drugmaker Merck & Co. suspended U.S. andCanadian sales of Zilmax, the leading beta-agonist, on Aug. 16following concerns about cattle that appeared to be sore-footedor were having difficulty walking after being fed the additive. <a href=" http://sexperterna.org/order-mebendazole.pdf#resolved ">purchase vermox</a> Abrahamian thinks his group’s connection to North Korea was to blame for Barclay’s move. Banks and multinational companies shy away from organizations that could carry any liability related to North Korea. Many fear they’ll run afoul of sanctions, or that their dealings will end in public-relations disasters. <a href=" https://www.loket.nl/advil-ibuprofen-tablets-shop.pdf ">how many 800 mg ibuprofen will get you high</a> "Iran wants to be in position to rush forward and build nuclear bombs before the world can prevent it," Netanyahu said, warning that recent gestures from Iran toward peace are a "ruse" to lull the West into backing off. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-caduet-online.pptx ">cheapest place to buy atorvastatin</a> Also on Thursday, bank regulators ordered JPMorgan to improve its consumer debt-collection practices. The order, from the Comptroller of the Currency, does not include financial penalties. Some of the issues go back to allegations made public more than two years ago. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-tablet-in-india-pwc.pdf ">costo del cytotec en peru sverige</a> The hospital has also started having consultants at the front door to meet ambulances as they arrive so that critically ill patients see a specialist within the first 15 minutes of arriving at the RBH.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I stay at home and look after the children <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-ventolin-inhaler.pdf ">cheap ventolin inhaler</a> Daimler, which had already unveiled preliminary second-quarter figures earlier this month, reported earnings of 434million euros for its trucks division in the quarter, down from524 million a year earlier. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-albendazole-online.pptx ">order albendazole online</a> Team Sony have been riding a wave of positive momentum after a fairly astonishing E3 in which they said that the PlayStation 4 (PS4) will launch &#8216;holiday 2013.&#8217; Now, several different retail outlets and internet sources have thrown different dates out. In particular Media Markt, who have placed signs in stores across Europe citing a PS4 launch date of November 13th, 2013. Where as Amazon had slated October 29th as the big day to coincide with the release of Battlefield 4, before changing it to December 31st. It seems as though there are dates being thrown around left, right and centre. The truth is that both of these dates have been confirmed as nothing more than place holders, a clever and deceptive tool that enables a heightened sense of excitement due to perceived &#8216;knowledge&#8217; that the desirable item is coming at a specific time. This is better for retailers than an uncertain limbo state when there is no pinpointed date given and thus momentum and &#8216;hype&#8217; towards a product falls. <a href=" http://www.pureproject.ie/cheapest-wellbutrin-xl/ ">buy wellbutrin no rx</a> The world&#8217;s largest car market, China, with a population of 1.3 billion people and an emerging middle class, holds great potential for investors and consumers alike with annual growth rates in the auto sector expected to hold at around 23 percent to 2017, according to Alliance Bernstein Asset Managers. <a href=" http://ifla.org.uk/olanzapine-40-mg-day.pdf#readily ">zyprexa lawsuit</a> Though there was a limit to what Reynolds could do to resuscitate a $130 million movie that wasn't screened for critics and was saddled with a C-plus CinemasScore, the $12.8 million take certainly didn't do much to suggest the actor can sell tickets just on the strength of his name on the marquee. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/nexium-coupons-printable.pdf ">when will generic esomeprazole be available</a> "Even though (South Korea) continues to be treateddifferently from some of the other troubled emerging markets,sharp earnings growth would be required for foreign investmentto keep up the momentum," said Park So-yeon, an analyst at KoreaInvestment & Securities in Seoul.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).