Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What sort of music do you like? <a href=" http://uff-fau.org/dextromethorphan-overdose-long-term-effects.pdf#singer ">dextromethorphan pediatric dose mg/kg</a> The tall AC72 wings have incorporated twistable flaps alongtheir trailing edge that help maximize lift and keep the boatflat. Aircraft may soon borrow this idea for wing-controlsurfaces to replace multiple flaps, according to Tom Speers,head of wing design at Oracle Team USA and a former Boeingengineer. <a href=" https://www.tca.nl/biaxin-order.pdf#reproduce ">buy clarithromycin 500mg</a> &#8220;You really invest a lot of emotions into this doll. Sometimes people order a portrait doll for example; and then I don&#8217;t allow myself to work on it if I&#8217;m depressed or if I&#8217;m nervous because I don&#8217;t want to invest this emotion into the portrait doll. This is something like a bit of the voodoo stuff!&#8221; <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/fluoxetine-online-uk.pdf#commonplace ">buy fluoxetine uk</a> Shares in WPP, currently the world's biggest ad agency,opened up over 4 percent before settling back to be up 0.6percent at the London close. Interpublic was up 8percent on the New York stock exchange while France's Havas was trading 5 percent higher. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-800-mg-pill-knockoff.pptx ">what is quetiapine fumarate illness does</a> One is a "grandfathering" clause inserted into the 1999 amendment to the Bank Holding Company Act that allowed any investment banks that converted to "holding company" status after the fact to continue their activity in commodities. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/neurontin-gabapentin-300-mg-kapsul.pptx#vastly ">neurontin joint pain</a> First, she connected with an adult entertainer and hip hop model named Natasha Stewart, who goes by the moniker Pebbelz Da Model. The two met in New York and Gordon paid Stewart $200 for a referral, prosecutors say. Authorities say Gordon was told the injections would be performed by a trained medical professional.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm interested in this position <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?stendra-from-canada.pdf ">stendra does it work</a> (Additional reporting by Victoria Andreeva, Douglas Busvine and Steve Gutterman in Moscow, Rod Nickel in Winnipeg, Manitoba, Rajendra Jadhav in Mumbai and Koh Gui Qing in Beijing; Editing by Louise Heavens, Timothy Heritage, Dale Hudson and Lesie Gevirtz) <a href=" http://adanercantabria.com/?buy-methocarbamol-750-mg-half-life.pptx#dangers ">robaxin 750 mg street price lcbo</a> It costs the state $1.4 billion annually to run Medicaid, its second-highest expense after education. An additional $3.5 billion comes from the federal government in a 4-1 match that substantially props up Mississippi's entire healthcare system, from hospitals to nursing homes. <a href=" http://www.scacontemporary.com/haloperidol-5mgml-injection.pdf#count ">haloperidol drug side effects</a> However, it remains unclear whether Assad will sign the agreement, which requires the Middle East country to submit a full inventory of its stocks within the next week and hand over all of the components of its program by mid-2014. <a href=" http://passporttoeden.com/lotrisone-purchase.pdf ">where can i purchase lotrisone cream</a> The word news most often conjures up visions of U.S. troops in Afghanistan, the troubled global economy, a political crisis in Washington, erupting volcanoes and devastating earthquakes. But as we all know, there is far more to news than that. Indeed, it&rsquo;s often the wacky, weird, offbeat and sometimes off-color stories that can most intrigue and fascinate us. Those stories can range from changing astrological signs to lost pyramids in Egypt but in their essence they all cast new light on the shared human condition in all of its wild diversity. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/tretinoin-cream-online-uk.pdf#process ">buy obagi tretinoin cream 0.1 uk</a> * Google Inc on Thursday reported second-quarter resultsshort of Wall Street's estimates as weakening prices for theInternet company's ads and widening losses from its Motorolamobile phone business weighed on the bottom line.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).