Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://www.iap.org.br/raspberry-ketone-plus-and-aloe-ferox-cleanse-reviews.pdf ">met rx raspberry ketones</a> During their 45-year history, community health centers have reduced income and ethnic health disparities nationwide, produced $24 billion in annual health system savings, reduced unnecessary hospitalizations and unnecessary emergency room visits and generated a system of preventive medicine to help patients stay healthy. Health centers serve more than 22 million people nationwide. <a href=" http://janematthewsdesign.com/robaxin-dosage-1000-mg.pptx#suicide ">methocarbamol 500mg tablets</a> Incredibly, the Obama administration and its allies in Congress think this is not enough. They seek to take away provisions such as the Section 199 manufacturers' deduction &ndash; widely available to many other industries &ndash; but only from certain oil and gas companies. Equally incredible (and ironic) was the rate for Berkshire Hathaway, the investment firm led by Warren Buffett, who is constantly agitating for higher tax burdens on those he defines as too wealthy. Berkshire Hathaway paid an average rate of 23 percent, some six points below the overall S&P level. So much for his sermons about "tax fairness." <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/accutane-uk.pdf#no ">where to buy accutane uk</a> Earlier she was seen muttering “stupid, stupid,” and shaking her head as she read reports her husband had tried to kill himself because he was in debt and his ritzy co-op board wanted him to get rid of his beloved dogs. <a href=" http://sexperterna.org/buy-generic-suprax-online.pdf#term ">suprax 200 mg/5 ml</a> "[North Yorkshire Fire and Rescue Service] would like to remind the public that whilst the river may look benign it can quickly change; in this instance the preceding rainfall from the night before caused a rapid rise in the river level in a very short period of time." <a href=" http://www.niec.edu.np/mifepristone-misoprostol-buy.pdf ">order misoprostol online</a> “We should approach this issue on what we think is the right thing to do, what's the right policy,” he said. “We don't support the (recently pass) Senate bill. We have been listening to the American people. So what we're going to do is take a step-by-step approach to get immigration right, not a big massive bill but separate bills so people know what's in these bills.”

2rand[0,1,1]

25.5 2017

It's funny goodluck <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/generic-finasteride-5mg-hair-loss-aid.pptx#unexpected ">propecia finasteride smoking weed</a> A U.N. resolution has endorsed a roadmap for a political transition in Syria adopted by key nations in June 2012, and called for an international conference to be convened "as soon as possible" to implement it. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/amoxicillin-125mg-5ml-oral-suspension-sugar-free.pdf#administration ">get amoxicillin</a> Fed officials begin a two-day policy-setting meeting on Tuesday, and investors will be watching Wednesday's statement at the meeting's conclusion for clues on when the Fed's $85 billion a month in bond purchases may start to slow. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/amoxil-250-mg.pdf#independent ">amoxil bd 400 bula pdf</a> By contrast, the amount of harmful particles and ozone in the air has fallen only slightly. Combined with recent WHO findings that lower concentrations of air pollution can be more harmful than previously thought, pressure is building on the European Union to do more. <a href=" http://www.skanholz.ee/zetia-prices.pdf ">purchase zetia</a> Afety equipment will also take a step up in MINI's next model range too, with a stronger construction to help in an impact as well a system that pops the bonnet up to help absorb the force of a collision. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/permethrin-spray-where-to-buy-australia.pptx#doctor ">permethrin spray where to buy australia</a> U.S. asset manager Federated Investors estimates that itwould take a spike in rates on short-term securities ofapproximately 300 basis points before the net asset value of amoney market fund with a 60-day average maturity would be indanger of breaking a buck.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).