Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We need someone with qualifications <a href=" http://supergeniusstudio.com/tamoxifen-nolvadex-buy-uk.pdf ">how to buy nolvadex in usa</a> I've read that doping is more of a scandal in baseball than it is in football because baseball is a game where statistics are part of its historical fabric. Every fan of my era &mdash; I'm (egads) 34 &mdash; knows how many home runs Roger Maris slugged, or how many games in a row DiMaggio hit in, or how many wins Cy Young bagged. <a href=" http://www.bascperu.org/motrin-coupons-canada.pdf#hats ">motrin jarabe infantil dosis</a> In Washington, State Department deputy spokeswoman MarieHarf confirmed that a U.S. citizen named Dimitri Litvinov wasamong those charged with piracy. She said Washington understoodthat a second detained U.S. citizen has not been charged. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/mirtazapine-15-mg-street-value.pdf ">mirtazapine 15mg uk</a> Anmer Hall was home to the Duke and Duchess of Kent between 1972 and 1990 and had been leased until March 2017 to James Everett, who owns Norfolk Oak, a kitchen and timber company, which is run from its stables. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/purchase-levothyroxine-online-vqs.pptx ">levothyroxine sodium levothroid</a> Anyone who ever worried that Barack Obama might not be Made in the USA should take comfort from his quintessentially American response to Russian President Vladimir Putin’s decision to give temporary asylum to Edward Snowden: pouting. <a href=" http://www.coetc.net/?prevacid-tablets-over-the-counter.pdf#receipt ">what is the generic for prevacid solutab</a> Canada's Conservative government and the Big Three Canadianphone companies - Rogers, BCE Inc and Telus Corp - are embroiled in an increasingly nasty and public dispute overtelecom sector rules that the government says are designed toboost competition and the companies say favor Verizon's entry.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I went to <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/generic-neurontin-300mg.pdf#fishy ">gabapentin online overnight</a> Controversial U.S. data collection activities are overseenby the Foreign Intelligence Surveillance Court and its appealsbody, the Foreign Intelligence Surveillance Court of Review.Both have been shrouded in secrecy since their creation morethan three decades ago. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/nombre-generico-y-comercial-de-dulcolax.pdf#blab ">dosis dulcolax suppositoria</a> Wiig’s woe-is-me waggishness is on a low burn here. The spark of “Bridesmaids” and delightful drollery she gave to small roles in “Ghost Town” and “Friends With Kids” is smothered under “Girl’s” blah-ness. She’s more inspired voicing a cute-funny spy in “Despicable Me 2.” <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-50-mg-ppm.pptx ">lamotrigine 200 mg cost abroad</a> As if it would matter. They are becoming increasingly aware that is she runs, and she will run, that they have no chance. They are pushing the panic button earlier than they thought they would&#8230;. <a href=" http://www.law-business.com/?buy-diflucan-online-overnight.pdf ">fluconazole mg yeast infection</a> &#8220;Well the way it works, as I&#8217;ve learned recently is if you reach a point in your career where things are going very well, public perception needs a &#8216;Yeah, but&#8217;. Like, &#8216;Yeah, but she&#8217;s been on a lotta dates apparently.&#8217; &#8216;Yeah, but I hear she&#8217;s crazy.&#8217; I think you&#8217;ll find it has a lot to do with being a woman,&#8221; she explained. &#8220;And I resent that. That there has to be some downside to your personality or lifestyle if you&#8217;re a woman and successful. But I&#8217;m not gonna say to my guy friends, &#8216;No, I can&#8217;t go to lunch because people will say we&#8217;re dating.&#8217; I just reject the idea I have to change the way I live my life.&#8221; <a href=" http://www.hlmaja.ee/?permethrin-spray-where-to-buy-canada.pdf#contribute ">permethrin cream 5 head lice</a> "I'd go to clubs, and there was this whole feeling in the air that all of this was emerging. And it wasn't just the Bronx, it was throughout the city. We started filming in June of 1980, in 16 mm.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).