Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I stay at home and look after the children <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-5-mg.pptx ">doxepin yan etkileri prospekts</a> It could be difficult to regulate lending that induces promise-breaking or that extorts the assets of other creditors without preventing more innocent lending that helps with liquidity or business launching. But developing a new ethics of usury that encodes in private conduct what we cannot practically regulate for could be a promising alternative. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/lisinopril-for-migraine-prophylaxis.pdf#respected ">online lisinopril</a> The mercurial Latvian, who recently labelled him &ldquo;boring&rdquo; along with the other members of the &lsquo;top four&rsquo; in men&rsquo;s tennis, took another memorable swipe last night with a straight-sets victory to dispatch him from the Rogers Cup and bring the Wimbledon champion&rsquo;s remarkable 13-match winning streak to an end. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-100-mg-daily-zyrtec.html ">how to get off zoloft 50 mg cpr</a> "The bank was sub-scale, it needed to build scale to compete and survive. Verde [the Lloyds branches] created a great opportunity to do that and bring in significant capital and a high quality chief executive," he said. <a href=" http://www.careforuganda.org/index.php?option=cialis-cuts-bliss-n-eso-download ">fox news viagra</a> About 150 FBI agents converged on the region Saturday morning, joining roughly 100 law enforcement officers from the U.S. Marshal's Service, Idaho State Police, Valley and Ada County sheriff's offices, the San Diego Sheriff's Department and other agencies, The Associated Press reported. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/lipitor-20-mg-uk-price.pdf#walnut ">atorvastatin patent uk</a> Mobile telecom mergers are often described as a “spectrum play.” Spectrum, the most valuable resource in the industry, is so important that all of a target company’s other assets almost don’t matter. AT&T can’t just swallow more spectrum and call it a day. It will have to do some navel-gazing and figure out what kind of a mobile-service provider it is. History suggests that the company will not decide to compete on price. Good luck, Leap customers.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I work for a publishers <a href=" http://thesimpleidea.com/albuterol-5mg-ml.pdf#chew ">buy albuterol tablets uk</a> "Like a lot of these guys, there's a huge buildup taking place," the Mets manager said. "Some of the reports are pretty impressive when you hear about it. So I'm anxious to see him play. <a href=" http://transformando.org/astroglide-allergy.pptx ">astroglide msds</a> It transpires his frustration was shared at Stamford Bridge and The Emirates, following an admission from Pogba that both Chelsea and Arsenal made failed attempts to keep him in the Barclays Premier League. <a href=" http://www.ext.fi/is-it-legal-to-buy-doxycycline-online.pdf#manufacturer ">where to buy doxycycline in bangkok</a> In a "knowledge economy" driven by transparency, Zuckerberg explained "the more information that you share, the more informed everyone is and the better ideas can generally spread. If you have an idea I can benefit from that," Zuckerberg said. "The Internet as a backbone for the knowledge economy is going to be important for delivering all those things over time." <a href=" http://uff-fau.org/cheap-kavinace.pdf ">kavinace ultra pm dosage</a> Of the three names, it is the significance of the third that is most obvious. Louis immediately makes one think of Louis Mountbatten, uncle of Prince Philip and last viceroy of India, who was killed by the IRA in a bomb attack on his yacht. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/toprol-xl-coupons.pdf ">toprol recall</a> China will stick to its prudent monetary policy, but willtake decisive measures to support reasonable infrastructure andsocial welfare investment to develop the export sector, serviceindustry and small firms, Zhang told local officials on aweekend trip to Guizhou, a southwestern province.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).