Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://passporttoeden.com/purchase-bimatoprost-cod-next-day-delivery.pdf#prepare ">online purchase bimatoprost</a> Former New England Patriots long-time center Dan Koppen lost the starting gig last training camp to Ryan Wendell, who went on to be excellent in his first season as a starter with the Patriots. The current Pats starting center established himself as a tireless player in the no-huddle offense (led all offensive players in snaps last season) and was one of the best run blockers in the game whilst paving the way for Stevan Ridley in his big year as a first-year starter. Wendell&#8217;s pass protection still needs work, but it did improve as the year went on. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-x-ray-crystallography.pdf ">accutane x ray ultrasound</a> It’s puzzling that Woods was unable to take advantage of the soft conditions the first two days. But while lots of players, including tournament leader Jason Dufner, went to the driver, Woods kept his in the bag, perhaps afraid to hit it. <a href=" http://www.sevillaclick.com/catalyst-rx-mail-order-pharmacy.pptx ">online pharmacy europe delivery</a> Beyonce, a female Dachshund mix, is a little dog with a big name. Beyonce may set the world record for the tiniest dog. She was so small at birth she fit in a spoon. Beyonce was the last of her litter to be delivered and she was born without a heartbeat. Veterinarians revived her and now she's a star. <a href=" http://future-software.co.uk/where-to-buy-effexor-xr-without-a-prescription.pdf ">cheapest effexor xr </a> One of the jurors who voted to acquit George Zimmerman of murder in the death of Florida teenager Trayvon Martin believes Zimmerman&#8217;s &#8220;heart was in the right place&#8221; when he became suspicious of Martin and that the teenager probably threw the first punch. <a href=" http://beetperformer.com/genf20-plus-nederland.pdf#parliament ">genf20 plus ebay</a> Friday’s news from Washington came as the first wave of state aid was slated to arrive in West. Muska, the mayor, said he received a down payment of $3.2 million Friday to help the city get started on rebuilding.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm self-employed <a href=" http://apostolicfaithweca.org/celexa-makes-me-a-zombie.pdf ">escitalopram actavis 30 mg</a> Some defence analysts said they were surprised by Turkey's decision, having expected Raytheon Co or Eurosam SAMP/T to win the contract, and U.S. government and industry officials were reportedly not informed of the selection beforehand. <a href=" http://ascofarve.com/?anime-bold-one-piece.pdf ">purchase online bold ones</a> The Italian phone company said on Monday it wanted to securefavorable regulatory conditions before taking any steps forwardin its plan to spin off its fixed-line network after the localregulator cut tariffs its rivals pay to access the grid. <a href=" http://www.opusdesign.nl/where-to-get-amoxicillin-for-dogs.pdf ">can u buy amoxicillin over the counter uk</a> About 10 temples are currently visible and have been known since the early 20th Century. Most at Phnom Kulen are simple, basic brick towers of relatively small dimensions, so tourists will find them less impressive compared to those at Angkor. <a href=" http://schell.com/?buy-terbinafine-pills-online.pdf ">buy lamisil tablets online canada</a> The sprint car accident Monday night came a day after Stewart finished ninth in the NASCAR race at Pocono Raceway. He’s 11th in the Sprint Cup standings with five races to go until the Chase for the Championship field is set. <a href=" http://www.czwg.com/aripiprazole-drug-company.pdf ">abilify tablets ww2</a> Muirfield is McIlroy’s next chance to get on with it, although links golf, with its vagaries, hasn’t been his thing. Outside of a tie for third at St. Andrews in 2010, he hasn’t finished higher than 25th in any Open Championship. He famously said after Sandwich in 2011, “It’s not my sort of game.”

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).