Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-10-mg-dosage-aspartame.pptx#chalked ">singulair 10 mg uses where to buy online</a> The bad loans were concentrated in eastern China, and werefully manifested last year, Daphne Chan, an external spokeswomanfor Ping An, told Reuters in an e-mail. She said that most ofthe loans were secured and collateralised, adding that Ping AnBank was relatively healthy and had very few assets that neededto be written down. <a href=" http://www.novacast.se/order-yohimbine.pdf#wing ">yohimbine no cardio</a> "Burberry have had an unbelievable performance in what youmight think would have been a difficult few years for a companylike theirs...And that good performance has been partly as aresult of strong leadership," IG sales trader Will Hedden said. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/gabapentin-cost-uk.pdf ">buy neurontin online uk </a> Grohe said the transaction was the largest ever investmentmade by a Japanese company in Germany. It also ranks as thesecond-largest overseas acquisition by a Japanese firm in 2013behind the nearly $6 billion purchase of Thailand's Bank ofAyudhya PCL by Mitsubishi UFJ Financial Group. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/omeprazole-40-mg-cheapest-price.pdf ">cheap omeprazole otc</a> (b) all resolutions required to approve and implement the Scheme as set out in the notice of the Abbey Protection General Meeting in the Scheme Document (when issued) being duly passed by the requisite majorities at the Abbey Protection General Meeting (or at any adjournment thereof); and <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-prescriptions-online-uae#faucet ">non medical treatment for erectile dysfunction lyrics</a> And although Ushomirsky says the new standards have the potential to "dramatically improve" both instruction and student achievement, critics have said that they are too long and detailed, or that they will put already-struggling students at a disadvantage.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/can-i-cut-50-mg-topamax-in-half.pdf#deceive ">topamax prescription coupon</a> &#8220;I am humbled by President Obama&#8217;s endorsement,&#8221; Booker, 44, said. &#8220;If elected this October, I will go to the Senate to advance our shared vision of a nation where opportunity is available to anyone willing to work for it, and to ensure we&#8217;re investing in the priorities that helped build America&#8217;s middle class.&#8221; <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/buy-propecia-canada-pharmacy.pdf ">where to buy propecia</a> What if America decided to bomb us into some form of submition for a civil war that could erupt on our streets at any time now that we have so many different religious factions with so many different beliefs,how welcoming would our Paddy be then! <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/buy-fluoxetine-online-uk.pdf ">fluoxetine 20 mg price uk</a> Labour insisted that Stevie Deans, chairman of both Falkirk Labour Party  and Unite in Scotland, and Karie Murphy, the union’s favoured candidate, would remain suspended from the party. It said: “As a result of the police decision, we will now pursue disciplinary action as a matter of urgency. The internal Labour inquiry found there was enough evidence to concern us about membership recruitment in Falkirk. We will act on this swiftly and thoroughly, as we have done throughout this matter.” <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/aldactone-25-mg-costo.pdf#dismay ">aldactone 25 mg indication</a> Netanyahu, who served as Israel's ambassador to the U.N. from 1984 to 1988, said that oil-rich Iran has no reason to pursue nuclear technology other than to build a bomb, as Rouhani claimed, and he listed reasons to think that it is. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/buy-generic-proscar.pdf#are ">proscar film tablet 5 mg 28 tb</a> On CNN's State of the Union, Treasury Secretary Jack Lewsaid: "Congress is playing with fire," adding that Obama wouldnot negotiate until "Congress does its job" by reopening thegovernment and raising the debt ceiling.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).