Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Have you got any ? <a href=" http://www.czwg.com/abilify-30-mg-tablet-iusa.pdf ">aripiprazole information leaflet sample</a> Twitter, which is expected to go public some time before Thanksgiving, has yet to determine pricing, but investors say it might come under pressure from its financial backers to go high. Analysts expect the company, which posted a $69 million loss last year, to seek a valuation of at least $10 billion. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/evedol-in-india.pdf ">evedol reviews</a> "I think the market is in a bit of a holding pattern," saidSimon Twiss, dealer at Arnhem Investment Management, adding thatthe market will take cues from commentary that will come out ofthe meeting and how quickly the Fed decides to taper. <a href=" http://icnc.co.nz/methylprednisolone-can-you-drink-alcohol.pdf ">methylprednisolone nerve pain</a> &ldquo;They have arrested more than 100 human rights lawyers and activists, so obviously it&rsquo;s a warning to the civil society,&rdquo; he said. &ldquo;The government is saying, we will put stability first, and we will not tolerate any challenge, any protest from civil society.&rdquo; <a href=" http://generator.org.rs/index.php/prostate-health-berkley-amp-jensen.pdf#irritating ">prostate health center</a> But as competitors vie to catch up, TSMC is investing toexpedite the development of smaller, faster, moreenergy-efficient 20-nanometre, and a new technology calledFinFET that may provide even better speed and performance. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-doxycycline-online-us.pdf ">doxycycline to buy uk</a> Those who have been lambasted, such as Faldo, stumble out of the ring wondering why they are the ones with the bloody nose, when there was no actual way in which they could defend themselves. Take this from &ldquo;Hapless&rdquo; Hal Sutton, whose 2004 captaincy, when the US were humiliated 18½-9½ at home, is held up as the most calamitous. &ldquo;Just remember: I didn&rsquo;t hit a single drive or hit a single putt all week,&rdquo; he said. &ldquo;At the end of the day, failure is about whether the ball goes in the hole.&rdquo;

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We're at university together <a href=" http://www.portaljardines.com/tiger-x-pill-side-effects.pptx ">tiger x pill ingredients </a> We&#039;ve seen a few fast starts... and slow finishes today. Five-time French national time trial champion Sylvain Chavanel is the latest to go close to Tony Martin&#039;s time at the first split... can he maintain that sort of pace to the finish line, though? <a href=" http://buumon.org/200-mg-lamictal-dosage.pdf ">lamotrigine 50 mg</a> Mr Modi&rsquo;s appointment could also lead to a rupture in the BJP-led opposition coalition, the National Democratic Alliance. Nitish Kumar, Bihar&rsquo;s chief minister and a senior leader of the key coalition partner, the Janata Dal (Secular), has indicated his party would break away from the alliance if the BJP made him its prime ministerial candidate. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-xenical-120mg.pdf ">where can i buy xenical in usa </a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with Yankees outfielder Vernon Wells to discuss the current state of the team, the Ryan Braun and Alex Rodriguez controversies and much more. <a href=" http://www.andreastultiens.nl/solaray---fertility-blend-sp-1---100-capsules.pptx ">fertility blend malaysia</a> "The findings highlight the importance of continuing research efforts to understand the contribution of microRNAs to Alzheimer&#039;s, but the translation of this into a blood test for Alzheimer&#039;s in the clinic is still some way off. <a href=" http://www.alantyers.com/olanzapine-generic-price-qwerty.pdf ">zyprexa cost tgv</a> "The No. 4 unit was not operating at the time of theaccident, so its fuel had been moved to the pool from thereactor, and if you calculate the amount of caesium 137 in thepool, the amount is equivalent to 14,000 Hiroshima atomicbombs," said Hiroaki Koide, assistant professor at KyotoUniversity Research Reactor Institute.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).