Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Very interesting tale <a href=" http://instadashapp.com/buy-fluticasone-propionate-online.pdf#recognition ">fluticasone propionate nasal spray buy online</a> Archaeology students have been sifting through a little patch of ground on Maryland's Eastern Shore this summer, seeking evidence that it was home to the nation's first free African-American community. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/insecticide-permethrin-buy.pptx ">where to buy 5 percent permethrin</a> "There have been a lot of server issues, so I haven't been able to get through," said Ira Barth, 24, a part-time classical music singer in Dover, New Jersey. "Right now for me it's actually cheaper to visit the doctor without having insurance. I want to see how affordable it is right now." <a href=" http://www.lisovani.cz/price-of-atorvastatin-calcium.pdf#honorary ">atorvastatin calcium generic lipitor</a> The company said a separate trial, testing ramucirumab as a treatment for advanced gastric cancer, met the main goal of improving patients' survival. It was the second stomach cancer trial that showed the drug improved survival. <a href=" http://blog.staffnurse.com/sumatriptan-succinate-buy-online.pdf ">sumatriptan succinate buy online</a> "We reviewed our plans after the (botulism) crisis. We reviewed whether we should delay it, and we said 'No', so it's full steam ahead," Spierings said, adding he was stepping up Fonterra's China expansion, prioritizing growth in its consumer brands and food services there over other regions. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/amoxicillin-400-mg-per-5-ml.pdf#procured ">buy amoxicillin antibiotic online</a> "It is frustrating that even with the extra preventative and containment measures that were put in place, a number of guests on board suffered from this illness which is common in hospitals, schools, hotels, cruise ships and other areas where people are in close proximity.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A company car <a href=" http://www.glencar.ie/generic-name-for-micardis-hct.pdf ">micardis 40 mg price</a> After his second called strikeout in the fifth inning, A-Rod concluded that his night was over. As it turns out, his season will likely end Thursday as he may not join the Yankees in Houston for the final series of the season. <a href=" http://www.argentfm.com/cymbalta-purchase-online.pdf ">cymbalta purchase assistance </a> But House Speaker John Boehner says he will not bring forth a measure without the support of a majority of the Republican caucus and that's left the body in limbo. Many conservatives say they oppose any measure that would offer a path to citizenship and have expressed concerns about immigrants receiving new federal benefits. <a href=" http://jeremyjon.es/endurex-of-hamdard.pdf ">endurex mg</a> The new export terminal opens up the possibility of moreCanadian crude being exported to Europe. Producers startedsending some shipments of light crude across the Atlanticearlier this year as the U.S. shale oil boom squeezed out U.S.East Coast demand for Canadian barrels. <a href=" http://ishedlight.com/buy-skinny-fiber-with-paypal.pdf ">how do i order skinny fiber</a> Sales of all such products, which include the chronicobstructive pulmonary disease drug Tudorza and extended-releaseversion of its Alzheimer's drug Namenda, rose about 50 percentto $303.0 million in the quarter. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/nexium-40mg-thuoc-biet-duoc.pdf#drank ">nexium sales 2009</a> But in mid-July he was charged with false imprisonment, wounding with intent, kidnapping and other offences he allegedly committed or aided others to commit during the civil war in a separate case brought by victims of the conflict.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).