Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I like watching football <a href=" http://www.endcyberbullying.org/chlorpromazine-tablets-100mg.pptx ">chlorpromazine 25mg tablets</a> The settlement resolves economic-loss allegations broughtby Toyota drivers following the recall of more than 10 millionvehicles worldwide in 2009 and 2010 for problems related topossible unintended acceleration, including sticky acceleratorpedals and floor mats that could shift out of position. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/atenolol-buy-uk.pdf#news ">atenolol online uk</a> Although investigators declined to release JoJo John's blood-alcohol content after the fatal crash, prosecutors will present the results and other evidence to a grand jury, probably this month, to seek a felony indictment on vehicular manslaughter and other charges against John, District Attorney Thomas Zugibe said. The blood-alcohol threshold for boating while intoxicated is 0.08 percent. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/priligy-menarini-costo.pptx ">priligy 30 mg 3 film kaplo- tablet</a> As a practicing amusement park attorney whose law firm regularly investigates and litigates cases involving catastrophic injuries and wrongful deaths resulting from amusement park accidents, I am concerned that the widespread practice of in-house investigations free from independent review will continue ad infinitum unless federal and state agencies take on the greater responsibility of independently reviewing and investigating these accidents. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/penegra-rate.pptx ">penegra express side effects</a> More recently, Bezos and his company came along and moved the sweet spot in the value chain again. First, he took on the bookseller chains, offering selection advantages and crowd-sourced recommendation benefits these chains couldn't match. Then, he took on the publishers themselves. By making e-readers affordable and ubiquitous, he saw to it that readers gained convenience advantages when they purchased their reading content through Amazon. Before long, many consumers needed Amazon more than they needed the bookstores or the publishers. <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/sumatriptan-1a-pharma-50-mg-tabletten.pdf#confide ">is imitrex over the counter in europe</a> The movie, says the AGA, shows that a lack of regulation is not the answer. Anti-casino groups have, unsurprisingly, accused the AGA of trying to win over young gamblers by attaching its message to a movie starring popular actors and by publicizing it via channels like Facebook and Twitter.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm a housewife <a href=" http://www.elsiemagazine.com/tadacip-20-mg-cipla.pdf#mine ">order tadacip 20mg</a> The May 4 fire broke out on the San Mateo-Hayward Bridge while nurse Neriza Fojas, one of the five killed, was celebrating her recent wedding with a group of friends. Four other friends inside the limo, and the driver, survived. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/purchase-serevent.pdf#invisible ">order serevent</a> Boehner, appearing on CBS's "Face the Nation," dodged repeated attempts to get him to spell out his personal views on a path to citizenship for up to 11 million illegal immigrants now in the United States, a major point of contention between the House and the Democratic-led Senate. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/nexium-uses-ulcer.pdf ">reviews about nexium</a> The supply situation has been further strained, as some ofthe wheat in government reserves since 2009/10 is deteriorating.China does not publish data on its state reserves, but analystssaid state stockpiler Sinograin still holds between 20-30million tonnes of wheat. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-treatment-side-effects-omeprazole#zeal ">erectile dysfunction pharmaceuticals journals</a> The RBI is said to consider three months of import cover tobe the minimum acceptable level, but some central bank insidersare said to be uncomfortable that reserves have run down to thelowest in terms of import cover since 1996. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/griseofulvin-online-kaufen.pdf ">buy griseofulvin for animals</a> Though hard to believe, there once was a time before the Internet, when people visited the library to do research and penned hand-written letters to friends. Perhaps even harder to believe, there are still American adults who follow those antiquated ways.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).