Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Do you like it here? <a href=" https://www.gebman.com/index.php/seroquel-300-mg-overdose.pdf#secondly ">is 1000 mg of seroquel too much</a> Android tablets from other manufacturers will get versions of the app for their own kit "by the end of the year," the company said, though it didn't specify which ones. There was no word on whether similar features will make their way into the Twitter app for iPad. ® <a href=" http://www.disneyconcerts.com/thuoc-avanafil.pptx#descent ">how long does avanafil last</a> “You score no points in one game and one touchdown in the other,” Faulk explained. “And now Justin Tuck is going to punch someone in the mouth? That’s his threat? I don’t like what’s going on in the Giants locker room.” <a href=" http://www.inghirami.com/lamictal-75-mg.pdf#requests ">lamotrigine actavis 50 mg</a> "First-time mums in particular felt uncomfortable about feeding in public, they didn&#039;t know where they could go that would be breastfeeding friendly and were anxious about being out and about and the baby suddenly needing to feed. <a href=" http://www.lcwpros.com/digital-performer-5-intel.pdf ">what does performer 5 do</a> China is increasingly important for big drugmakers, whichrely on growth in emerging markets to offset slower sales inWestern markets. IMS Health, which tracks pharmaceuticalindustry trends, expects China to overtake Japan as the world'ssecond-biggest drugs market behind the United States by 2016. <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-flagyl-in-uk.pdf ">where can i buy metronidazole</a> Zweig pointed out that a similar assault on powerful oil-industry cadres in 1979 helped pave the way for Deng Xiaoping's market reforms in the 1980s. In this view, what matters is not the fate of Zhou Yongkang, but sending a warning to China's powerful vested interests that change is coming. 

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Can I call you back? <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/how-much-does-alesse-28-cost#tones ">alesse 28 acne treatment cfs</a> Britain's largest companies should put their accountingbusiness up for tender every five years, the CompetitionCommission has said, as part of an investigation into thedominance of the big four accountancy groups. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/que-es-vigora-100.pptx ">how vigora 100 works</a> Newcastle rejected a bid of £10.2 million on the day of their opening game of the season against Man City and Cabaye&rsquo;s behaviour cast an ominous shadow over a comprehensive 4-0 defeat. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/ampicillin-online-order.pdf ">a doctor's order is 0.125 mg of ampicillin. the liquid</a> Dr Fong said: "I didn&#039;t really think it was going to change the way I looked at what I did and didn&#039;t do, but it really has. It does make you more competitive, even if that&#039;s only with yourself." <a href=" http://edmundross.ie/motrin-800-purchase.pdf#practice ">motrin coupons printable 2012</a> DFAS debt notices tell soldiers to address any questions or challenges to the agency. But DFAS admits it often doesn’t investigate errors, and generally refers military personnel back to their units, telling them to provide documentary proof to support their claims. Likewise, DFAS said it does not review for potential underpayments the pay records of personnel as they prepare to leave their branch of service or after they leave. <a href=" http://vallashopen.se/ketamine-50-mg-5-ml.pdf#rim ">ketamine depression treatment australia</a> Adding to its praise for the actors, the Guardian review continued: "They become two people who clearly are and always will be in love, but can never be together, for reasons of health and safety. It is another very good double act.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).