Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/enalaprilat-vasotec-iv.pdf#forgot ">vasotec generic name</a> "They had sophisticated barometric fuses to disperse the nerve agent in the air and not on impact," she said on Tuesday. "This was a professionally executed massacre by the regime, which is known to possess one of the world's largest undeclared stockpiles of sarin." <a href=" http://beetperformer.com/gambir-sarawak-vs-jamaican-stone.pdf ">how to use jamaican stone delay spray</a> Manning has plenty of reasons to be extra-focused and intense this week, as he prepares to face the Philadelphia Eagles on Sunday for the second time this season. It was just three weeks ago at MetLife Stadium that the Giants’ big-game quarterback almost single-handedly cost his team a win, throwing three awful interceptions at the start of the fourth quarter and making several other critical errors that coach Tom Coughlin could only call “terrible.” <a href=" http://supergeniusstudio.com/buy-diflucan-150-mg.pdf ">diflucan fluconazole buy online</a> Merging companies usually oppose delays because they make itharder to hold deals together. So it was good news for theairlines when Judge Colleen Kollar-Kotelly turned down therequest in an order issued on Tuesday. <a href=" http://shakingbox.com/get-accutane-online-eyeglasses.pptx ">isotretinoin names bsa</a> Haste, who had three years on the job, was assigned to a six-member narcotics enforcement unit responsible for street-level drug crimes in the northern Bronx neighborhood of Wakefield. As the Daily News reported after the shooting, he had not received the mandatory classroom training for officers assigned to the units. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/tofranil-panic-attacks.pdf#anniversary ">imipramine tca</a> It&rsquo;s a reminder of my foreignness poking rudely through the veil of an otherwise relatively &ldquo;native&rdquo; existence. For while I may be able to stomach seeded rye bread, get disproportionately annoyed about minor delays, and pay tax and insurance with the best of them, until I&rsquo;ve lived here for eight years or more, I can&rsquo;t become a German citizen. And that means I can&rsquo;t vote in anything above local elections.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

The manager <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-comprimidos-misoprostol-200-mcg-dosis.pdf ">misoprostol cytotec walgreens cuanto dura el sangrado</a> "Our coach was shot at, at his home after a match in the league against Al Sowaihili that ended 1-1. (He) is safe but upset after what happened," the Libyan club were quoted as saying by Arab media on Sunday. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-terbinafine-pills.pdf#suggestions ">buy terbinafine online</a> Hackers could use compromised SIMs to commit financial crimes or engage in electronic espionage, according to Berlin's Security Research Labs, which will describe the vulnerabilities at the Black Hat hacking conference that opens in Las Vegas on July 31. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/taking-5mg-of-lexapro-every-other-day.pptx#broadly ">lexapro weight gain</a> The reminder that Quinn is still in love with Deb – although he won’t admit it to anyone – is intriguing, and Harrington continues to bring a convincing, paradoxical mixture of arrogance and shame to the character. We feel bad for Quinn’s current girlfriend Jaime Batista (Aimee Garcia) – she’s too nice and unconflicted for him. <a href=" http://icnc.co.nz/best-place-to-get-accutane-online.pdf ">accutane online india</a> For more details about the game and the technology powering it, players can click the browser icon in the lower left corner of the gameplay screen to find out what kind of tech went into building Hover, as well as code snippets and other information. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/best-moisturiser-for-accutane-uk.pdf#option ">accutane uk depression</a> The motion-capture animation was a snapshot of what the defense said happened the night Martin died. The animation shows Martin walking up to Zimmerman and punching him in the face, as well as Martin straddling and punching Zimmerman. It was built using Zimmerman's account of what happened and estimations made by witnesses who called 911 about the confrontation the night Martin died.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).