Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Insert your card <a href=" http://sabrinacarpenter.com/tretinoin-cream-0025-buy-online.pptx#assistant ">is tretinoin cream available over the counter</a> The hardware also featured a special bundled edition for the game which came with the game, a digital copy of Hyrule Historia, as well as the GamePad which is emblazoned with ancient Zelda calligraphy. The success was also down to the recent price drop which gave gamer&#8217;s more of an incentive to buy the the console. <a href=" http://www.jaxmediator.com/testosterone-shots-for-women.pdf#command ">testosterone rx</a> "It's no secret that for Eugene Fama the sort of null hypothesis is that markets work well and he is willing to believe that until he is proven otherwise whereas for Robert Shiller, I think his null hypothesis is that there are periods of excessive optimism and pessimism," Englund said. <a href=" http://www.omegaplast.hu/order-topical-spironolactone-buy-uk.pptx ">aldactone 25 mg tabletas coupon</a> Edward Burkhardt, the head of the train's U.S.-based parent company blamed the engineer for failing to set the brakes properly before the unmanned Montreal, Maine & Atlantic Railway train hurtled down a seven-mile (11-kilometer) incline, derailed and ignited in the center of Lac-Megantic early Saturday. All but one of its 73 cars was carrying oil, and at least five exploded. <a href=" http://www.adstone.pl/order-finasteride.pdf ">finasteride 5 mg order online</a> While the FHA had been expected to draw from the Treasury,the size of the cash infusion, which Republicans have dubbed abailout, will heighten the political tension over thegovernment's pervasive role in the mortgage market. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/buy-flonase-online.pdf#scream ">what is flonase nasal spray used for</a> The findings provide the strongest evidence yet of H7N9 being passed between humans but its ability to transmit itself is ‘limited and non-sustainable,’ according to research published by the British Medical Journal.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm training to be an engineer <a href=" http://feeny.nl/buy-accutane-online-usa.pptx ">buying generic accutane online</a> To be sure, retail investors aren't a big enough factor in emerging markets to trigger a crisis with their exit. And large investors aren't likely to take their cues from their smaller counterparts, analysts say. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/increasing-celexa-side-effects-mri.pdf ">increasing citalopram dosage side effects gcmaf</a> Always one to keep up with the latest trends, Katy Perry was true to form wearing a graphic printed crop top and high-waisted skirt at Nickelodeon's 26th Annual Kids' Choice Awards on March 23. Spotted wearing the exact same outfit, Cara Santana gave Katy a run for her money at the 13th Annual InStyle Summer Soiree. <a href=" http://future-software.co.uk/where-to-buy-generic-propecia.pdf#armies ">cheap propecia canada</a> Williams, who won the latest of her 44 career singles titles at last October's Luxembourg Open after being diagnosed with autoimmune disorder Sjogren's Syndrome in 2011, has hit a purple patch in Japan, showing glimpses of the form that won her five Wimbledon titles between 2000 and 2008. <a href=" http://armanoswine.se/where-to-buy-misoprostol-in-malaysia.pdf#consisted ">where to buy cytotec in quiapo</a> As to whether disrupting circalunar rhythms might have ill effects on health, the effect of moonlight on any potential circalunar clock appears much weaker than that of daylight on the circadian clock, Cajochen said. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/can-you-purchase-amoxicillin-online.pdf#shave ">purchase amoxicillin uk </a> 'Cycling has given me camaraderie with other men again,&rsquo; Kemp says. 'I was in a band, so that matters to me. My wife has coffees with the girls, but I don&rsquo;t go out and have beers with my mates. And I don&rsquo;t play golf &ndash; thank God. But I&rsquo;ve found that camaraderie again through cycling. It&rsquo;s one of many reasons why it is such a beautiful sport.&rsquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).