Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://freaktab.com/neurontin-sales.pdf ">neurontin sales</a> &#8220;She had no support,&#8221; Robin Miller&#8217;s attorney James Hammer told ABCNews.com. &#8220;By having a declaration of death, she would then potentially have access to collect Social Security benefits for her two minor children.&#8221; <a href=" http://www.greendigital.com.br/where-can-i-purchase-valacyclovir.pdf#twig ">where can i purchase valacyclovir </a> Andy Murray&#039;s Wimbledon triumph still dominates the papers - a picture of him standing in front of David Cameron as the prime minister rubs his hands with glee at 10 Downing Street is on the front pages of the Telegraph, Times and Guardian. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/cheapest-alli-in-uk.pdf ">order alli uk</a> Earlier in the day, Azarenka returned to action after sitting out last week in Toronto with a sore back, and the world number two showed no signs of rust as she breezed through the opening set in 28 minutes. <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-to-grow-facial-hair-permanently.pdf ">buy generic rogaine foam deal</a> "I want you to know that furlough decisions are dictated solely by the law, which only permits us to direct civilians to work if they are required to continue supporting military operations or if they are required to protect DOD personnel and property," he said. "The furloughs are in no way a reflection of the importance of your work, the hard effort you put forth every day, or your dedicated service to our department and our nation." <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/can-i-buy-clomid-on-the-internet.pdf ">order clomid online uk</a> "The healthcare sector is adjusting workforce levels due to cutbacks in Medicare and Medicaid reimbursements initiated under the Affordable Care Act as well as overall reductions in federal spending due to sequestration," said John A. Challenger, chief executive of Challenger, Gray.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://www.edna.eu/en/where-to-buy-metronidazole-for-dogs-away-76 ">prices of actos lhasa apso in india</a> Investors shifted money into lower-risk government debt fromstocks in anticipation of a partial federal shutdown next weekdue to the political gridlock over spending and abolishment ofhealthcare reform. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/cheapest-buspar#appetite ">buspar pricing</a> They say the science is there whether you want to except it or not. Troy Hudson with the Sasquatch Genome Project says, "You're not dealing with an animal you're dealing with something that walks on two legs, has children, and through other research and audio they have a language." <a href=" https://www.loket.nl/take-clomid-at-night.pdf ">buy clomid online uk</a> In “Baggage Claim,” in theaters Friday, Patton stars as Montana, who starts getting pressure from her family to get hitched. Patton believes that her character symbolizes many modern women who feel forced into settling down before they find the right one. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/differin-adapalene-cream.pdf#discovery ">differin cream 0.1 price</a> Customers were referred to IBM SoftLayer &#8212; a Nirvanix partner.  IBM had already told GigaOM it was working to transition customers over. Meanwhile, nearly every other cloud player in the universe has been circling to scoop up Nirvanix customers. <a href=" http://www.siteup.org.uk/can-you-purchase-clomid-online.pdf#overcome ">purchase clomid-australia</a> Jim Cordle is the backup center and James Brewer has more experience than Brandon Mosley, so the former two will presumably start, though Tom Coughlin did not name replacements. “You’ll have to see,” he said.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).