Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Stolen credit card <a href=" http://www.edna.eu/en/cymbalta-30-mg-reviews-496 ">cheap famvir</a> Yogurt made for kids can be chocked full of sugar. Siggi's, which makes Icelandic-style strained yogurt says their product contains 40% to 50% less sugar than leading brands, and more than twice the protein. These easy-to-pack tubes, which don't require a spoon, come in three flavors: strawberry, blueberry and raspberry and can be frozen for a more nutritious version of Flavor Ice. <a href=" http://radiocfxu.ca/?cheapest-propecia.pdf ">buy finasteride online uk</a> "My very first job was when I was 17, for the Post Office out at Kennedy Airport. I worked at a conveyor belt, picking up packages that had been sent by air mail and tossing them into the right bin. If you've ever seen me, you know I'm not very big or strong, at 5'2". But there I was loading and unloading trucks, and hauling 40-pound sacks of mail around. I got very buff that summer. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/maxalt-5-mg-tabletten.pdf ">maxalt rpd 3liof 10mg</a> Instead of calling for special assistance for the Motor City, he said Congress should consider preserving and expanding grants already made to cities. Some of those programs are on the chopping block as the Republican-led House considers its own spending bills to avoid a government shutdown on October 1. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/order-metformin-uk.pdf#cancer ">order metformin uk</a> It includes former military ruler Gen. Muhammadu Buhari who some consider a strong anti-corruption fighter — a front on which Jonathan is perceived as failing despite promises to halt the endemic graft that is debilitating to the economy of Africa's biggest oil producer. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/ovaboost-forum.pdf ">ovaboost twins</a> Growth Energy, a leading ethanol group, called for U.S.agencies to investigate the leak of what it called "unverified'draft' documents" that were still under review, a processstalled by the government shutdown.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

very best job <a href=" http://www.acercas.com/?buy-tretinoin-cream-01.pdf#produces ">retin a gel tretinoin</a> “Wish my baby was born into all that money,” says Kenneth Chestnut, 22, standing with Charlotte Burkett, 20, and their sons Kenny Jr., 5, and, dozing in a stroller, Kennourious, 10 months. “Solid gold pacifiers.” <a href=" http://www.colorconsentido.com/tadapox-generico.pdf ">articles on tadapox</a> "We are convinced that in the European Union countries, we are (underestimating) the risk of having the UK out of Europe. In my view, it's a huge risk," Enrico Letta told an audience in London after making a speech. <a href=" http://www.nclean.us/eriacta-100-ranbaxy-erfahrungen.pdf#greet ">how to take eriacta</a> China currently has 15 reactors with an aggregate installed capacity of 12.57 gigawatts (GW), but another 30 plants are under construction and due to go into operation between now and 2016, adding another 29 GW to the total. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/cheapest-place-to-buy-doxycycline-uk.pdf#manner ">buy doxycycline uk</a> The trade for Andrea Bargnani is, in theory, a good one. The Knicks didn’t give up much to get the former top overall pick from the Toronto Raptors. Scoring, however, wasn’t the Knicks’ problem last season as much as defense was. And Bargnani ain’t helping in that area. The same goes for rebounding. Plus, there is no telling how his presence will impact Stoudemire, whose contract and knees have turned him into this decade’s Allan Houston. <a href=" http://www.a3xd.pl/?eriacta-100-forum.pptx#violence ">eriacta 100 forum</a> At least 20 rebels were killed when Hezbollah guerrillas and Iraqi militiamen captured the town of Sheikh Omar under cover of Syrian army artillery and tank fire and aerial bombardment, the activists said, with tens of Shi'ite fighters killed or wounded.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).