Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm a trainee <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?lamisil-oral-medication.pdf#savage ">terbinafine 250mg tab cam</a> But when a week passed, and the lump hadn&#8217;t gone away, she made an appointment with her primary care physician. He sent her to get a mammogram, followed by a visit to a surgeon, who scheduled a biopsy for the next day. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/ventolin-inhaler-cost-canada.pdf ">ventolin 4mg for weight loss</a> Agreeing, Golan warned against exaggerating the threat fromthe radical Sunni jihadis who Israel estimates make up aroundone in 10 of those fighting Assad - an Allawite who is closer tothe rival Shi'ite Islam of Iran and Hezbollah. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/accutane-isotretinoin-buy.pptx#hear ">do need prescription buy accutane</a> Woods, coming off a disappointing British Open and steeling for the PGA Championship next week at Oak Hill, headlines a bumper crop of world-class players who are entered. The 73-player field includes 49 of the top 50 players in the world ranking, including this year's major champions (Adam Scott, Justin Rose, Phil Mickelson), last year's winner (Keegan Bradley) and European stars Rory McIlroy, Graeme McDowell and Lee Westwood. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/male-enhancement-magna-rx.pptx#carry ">side effects of magna rx</a> The statement will likely offer little comfort for those who have come forward to accuse him of groping and other forms of harassment, and officials who have urged him to step down so the city can get on with its business.  <a href=" http://www.novacast.se/mazzogran-sildenafil-50-mg.pdf ">mazzogran online</a> Paul is now working on a third novel in the series and has sold more than 160,000 books to date, not to mention the 2.2 million free downloaded. At between 35% and 70% commission depending on the platform, that&#039;s quite some some boost to Paul&#039;s teacher&#039;s salary.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm sorry, he's <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/cost-of-ventolin-inhaler-canada.pdf ">ventolin inhaler 100 mcg 200 doz yan etkileri</a> Biton will go into the squad for the Scottish Premiership clash with Dundee United at Tannadice on Saturday but is looking forward to the Champions League where Celtic were drawn alongside Barcelona, AC Milan and Ajax. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/nolvadex-pct-buy-uk.pdf ">tamoxifen for sale uk</a> Christians are a minority in Pakistan, where roughly 96 per cent of the country's 180 million people is Muslim. The rest belong to other religions, including Christianity. Christians have often been attacked by Sunni Muslim militants, who view them as enemies of Islam. <a href=" http://www.aspanri.org/?buy-venlafaxine-online-uk.pdf ">venlafaxine high pulse rate</a> Arabtec and Samsung first agreed on the venture in April,saying the two companies would bid for projects in oil and gas,power and infrastructure in the Middle East and North Africa,for contracts worth $3-$10 billion. (Reporting by Dinesh Nair; Editing by Andrew Torchia) <a href=" http://awsg.org.au/clotrimazole-drops-for-cats.pdf#blonde ">uses for clotrimazole cream 1</a> Saudi Arabia rejected a coveted two-year term on the council on Friday in a rare display of anger over what it called "double standards" at the United Nations. Its stance won praise from its Gulf Arab allies and Egypt. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/brufen-paediatric-syrup-dose.pdf ">brufen 600 mg film tablet nedir</a> “I felt pretty good after the first inning,” Pettitte said. “The first inning, my ball was cutting again, the two-seamers I was trying to throw. It would be nice to get through a first inning without giving up a run.”

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).