Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I want to report a <a href=" http://www.edencamp.co.uk/omeprazole-buy-uk-boots.pdf ">omeprazole cost uk</a> &ldquo;We have only used five of our top picks, which means that BT Sport will have another 13 throughout the remainder of the season, so our viewers have many more excellent Premier League games to come.&rdquo; <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/paxil-causing-tiredness.pdf ">paxil xr reviews</a> As the Giants took the field for their first practice of the summer, it was 190 days and counting — a number small enough that Reese said it “makes me think about a sense of urgency for our team.” Reese likes the team he’s assembled and believes it is close to being a contender. But he hasn’t forgotten how the Giants were close last year when they finished 9-7 … and in 2010 when they finished 10-6 … and even in 2009 when they finished 8-8 with a team Reese said “was one of our best.” <a href=" http://greentechnic.hu/metaxalone-drug-abuse.pdf ">metaxalone medicine</a> Big tech companies like Google, Facebook and Microsoft have been targets of public outcry as well, as users have realized that the correspondence, status messages and pictures they store on these companies' servers could be subject to court orders should the feds want to take a peek. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/nexium-hp7-diarrhea.pdf ">what is esomeprazole strontium</a> The government had argued that details about Bernanke's rolecould be obtained elsewhere, such as meeting minutes from theFed's Board of Governors, and that high-ranking U.S. officialsin general should not be deposed over their official actions. Italso said a deposition would distract Bernanke from overseeingthe nation's economy and fiscal policy. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-flonase-cheap.pdf#repaired ">buy fluticasone propionate nasal spray online</a> The crisis in Syria has called into question the very borders of some of the states established in the wake of the departure of the colonial powers after World War II. It is clear that these processes are profound and will unfold over a considerable time period.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Have you seen any good films recently? <a href=" http://www.webdynamics.ca/lamisil-at-continuous-spray-for-jock-itch-42-oz.pdf ">lamisil cream reviews for jock itch</a> There are a number of other apps with similar goals but Levchin believes Glow is different. With Glow, women enter in their personal information to start, as well as on a daily basis, and the app analyzes this data to give women an estimate of their fertility window via a calendar and an indication of the “% chance” of getting pregnant. Daily data that can be entered include morning temperature, vitamins and cervical mucus. The app also provides personalized stats and recommendations. The service includes a “companion” app for the woman’s partner. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/vagifem-instructions-for-use.pdf ">vagifem and weight gain </a> In most areas, banks lack the scale to do this effectively.It makes sense to pull back from some of the smaller and lessprofitable areas to concentrate on aspects of the business wherethe banks hold the upper hand. <a href=" http://www.future-es.com/lamictal-xr-coupon-2013.pdf ">cost of lamictal generic</a> In addition to setting goals for improving financialservices, trade and governance, the announcement detailsinitiatives covering 18 different industries ranging fromshipping and insurance to education and foreign banks. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/can-i-buy-alli-from-boots.pdf ">buy alli cheapest</a> Toshiba plans to make chips of 16-17 nanometers circuit linewidth at the new plant to gain an edge over Samsung ElectronicsCo by making more chips from a single silicon wafer,the business paper said. <a href=" http://brunswickguitars.com/rogaine-cheapest.pdf#matter ">buy rogaine cheapest</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).