Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

It's funny goodluck <a href=" https://www.nzvnet.nl/?buy-metrocream-online.pdf ">metrocream ingredients</a> The AAIB, which is leading the probe into the fire, said on Saturday it found no evidence the fire was caused by the lithium-ion batteries that were implicated in the 787's grounding earlier this year. <a href=" http://iacs.org.br/buy-prednisone-tablets-online.pdf ">buy prednisone 5mg online</a> The court found sufficient evidence a year later to charge the Bashir, a former military leader who rose to power in 1989, with three counts of genocide – the deliberate and systematic destruction of an ethnic, racial or religious group. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/is-naproxen-sodium-like-aleve-abuse.pptx#wander ">naproxen 250 mg buy baby</a> The robot on display at the museum cost $1 million and wasmade from 28 artificial body parts on loan from biomedicalinnovators. They include a pancreas, lungs, spleen andcirculatory system, with most of the parts early prototypes. <a href=" http://greentechnic.hu/where-can-i-purchase-xenical-online.pdf#wood ">xenical online australia</a> The terminology has become politically charged, as the United States would have to cut off $1.55 billion in aid to Egypt if a coup has taken place. Under U.S. law, aid cannot go to a country whose military played a decisive role in overthrowing a democratically elected leader. <a href=" http://www.gcva.com/buy-rogaine-online-nz.pdf ">buy rogaine online europe</a> The Microsoft deal is due to close in the first quarter ofnext year and the new products, which will still carry the Nokiabrand, are part of the U.S. company's drive to become a leadingplayer in global consumer devices. (Reporting by Matt Smith; Writing by Ritsuko Ando; Editing byDavid Goodman)

2rand[0,1,1]

25.5 2017

History <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/best-price-tamoxifen.pdf#pins ">liquid tamoxifen</a> In papers filed in U.S. District Court in Washington, Armstrong's lawyers asked a judge to dismiss the lawsuit Landis filed under a federal law that allows whistle-blowers to report fraud in exchange for a reward. <a href=" http://ascofarve.com/?trend-micro-mobile-security-activation-key.pdf ">trentonian archives obituaries</a> Wendy Wysong, head of Clifford Chance's anti-corruption practice in Asia Pacific, said Tuesday that her law firm is aware of four other pharmaceutical companies that are being investigated by local anti-corruption authorities. <a href=" http://puurveltman.nl/where-can-i-buy-amoxicillin-online-uk.pptx ">kegunaan novamox 500 amoxicillin</a> About half the people who are stopped are subject only to questioning. Others have their bags or backpacks searched, and sometimes police conduct full pat-downs. Only 10 per cent of all stops result in arrest, and a weapon is recovered a small fraction of the time. <a href=" http://www.espaitaronja.com/where-to-buy-lipitor-cheap-wqhd.pdf#snow ">online lipitor itching</a> Treasuries have been roiled along with German, British andother government bonds as the United States and euro zoneeconomies appear to have finally found a more solid footing,increasing expectations that yields will continue their recentrise. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/retin-a-information.pptx ">obagi tretinoin cream 0.05 amazon</a> &ldquo;North Korea&rsquo;s top priority right now is senior-level talks with the Americans which could get them much-needed aid, and the U.S. is unwilling to engage the North when inter-Korean tensions are so high.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).