Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

The United States <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/buy-bupropion-cheap.pdf ">bupropion xl 150 mg generic manufacturers</a> The so-called "put option" - Batista would buy OGX shareswell above current market prices - is seen as a way for OGX toavert a debt restructuring. OGX shares are down 88 percent thisyear due to frequent output target misses and worries over apotential debt default. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-costco-eggs.pdf ">generic for motrin 800 mg para sirve</a> In response, the House Agriculture Committee said the fourleaders of the House and Senate committees met on Wednesday toget negotiations moving. The first meeting of the 41 "conferees"from the House and Senate, appointed to write a compromise farmbill, was expected by the end of the month. <a href=" http://uff-fau.org/dayquil-dosage-liquid.pdf ">dayquil dosage liquid</a> Selig also brought unprecedented labor peace to the game, which had been hurt by strikes and lockouts, and a drug-testing program that is now considered to be the stiffest among the North America's four major professional sports leagues. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-quetiapine-cheap.pdf#pounce ">seroquel online buy</a> "When I was 40-something the media would ask me and then I said another five years, and then five years and five years until now," the Kung Fu actor said in an interview promoting his 2012 Chinese action film "Chinese Zodiac," which will be released in U.S. cinemas on Friday. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/what-is-amoxicillin-500mg-capsules-for.pdf ">kegunaan obat novamox 500 amoxicillin</a> Yet, successive governments have done little to rein inspending and Abe is watering down the impact of the tax hike, sosome critics doubt Tuesday's move will be enough to get Japan ontrack to achieve its goal of halving the budget deficit -excluding debt service and income from debt sales - by thefiscal year to March 2016 and balance it five years later.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you tell me my balance, please? <a href=" http://iacs.org.br/buying-clomiphene.pdf ">can i buy clomid over the counter uk</a> Diplomats told the Gibraltar Chronicle newspaper that Britain would seek a ruling from European institutions against &ldquo;unjustified and unacceptable [border checks] and the imposition of border controls for politically-motivated reasons is in contravention of EU law.&rdquo; <a href=" http://audio-republic.co.uk/accutane-available-uk.pdf ">accutane patient uk</a> Lee, who was born in San Francisco but raised in Hong Kong, died at the height of his fame due to an allergic reaction to painkillers at the age of 32. His last film, "Enter the Dragon," was released six days after his death and became his most popular movie. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/where-to-buy-levothyroxine-tablets-offers.pptx ">purchase levothroid online tv</a> Abdulla Yameen, half-brother of long-time ruler MaumoonAbdul Gayoom was placed second in the presidential poll, justahead of Gasim Ibrahim, a tourism and media tycoon who wasfinance minister under Gayoom. <a href=" http://dsg.cz/levothyroxine-online-pharmacy.pdf ">synthroid levothyroxine bioequivalence</a> The U.S. dollar .DXY continued to edge away from Monday's five-week low as investors viewed its sharp drop over the last two weeks as a chance to get back in ahead of the conclusion of the Fed meeting and this week's growth and jobs data. The dollar index .DXY was last up 0.2 percent. The dollar was last up 0.1 percent against the yen. <a href=" http://dsg.cz/pristiq-coupon-2015.pdf#prepared ">desvenlafaxine urinary retention</a> Bernanke's semi-annual testimony to Congress, which may be his last if the chairman steps down when his term ends in January, as many expect, will be followed by a lengthy question and answer session with the committee's members when the hearing begins at 10 a.m. (1400 GMT). He appears again before the Senate Banking Committee on Thursday.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).