Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

About a year <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/took-150-mg-trazodone.pdf#doubtful ">took 150 mg trazodone</a> They have proposed at least three "No Bailout" amendments to spending bills that the Senate is currently considering, all of which would limit the U.S. government's ability to help cities in fiscal crisis. <a href=" http://www.opusdesign.nl/costo-del-atarax.pdf ">atarax 25 mg price india</a> “We are not shutting the government down,” he said. “While the president was out playing golf [Saturday], we were here until 1 a.m. We will pass a bill that reflects this House. … I think there'll be additions that Democrats can support.” <a href=" http://www.hlmaja.ee/?abilify-rx-assistance.pdf#explosion ">abilify 2.5 mg dose</a> Outfielder Alex Rios chased Corporan's drive to the wall, but had to watch as it sailed about five rows into the stands. Darvish simply looked around, and then wiped his brow with his arm before preparing to throw his next pitch. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/costo-de-orlistat-en-mexico.pdf ">orlistat australia review</a> It was not immediately clear how many districts are using Zaner-Bloser’s materials. But the company on Wednesday evening defended the Common Core standards and said Education Action Group was targeting one lesson plan instead of viewing the program as a whole. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/cymbalta-duloxetine-hcl-30-mg.pdf#nation ">cheap cymbalta no prescription</a> &#8220;Amanda has profound issues with her body image and is obsessed with the idea that she (and others) are &#8216;ugly,&#8217;&#8221; the petition states, adding that some of the statements have been made about members of her own family.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

International directory enquiries <a href=" http://instadashapp.com/cheapest-place-to-buy-bupropion.pdf#exploit ">buy bupropion sr online</a> A rep for McCarthy did not respond to a request for comment, and a rep for ABC would only reference the announcement made by Walters on Monday’s show which read: “After months of speculation about who will be our new co-host – we’ve made a decision! She has made seventeen appearances on the view, has guest co-hosted eight times… and we love her! She’s fun, uninhibited, and of course, opinionated enough to help us begin the latest chapter in view history! So i am thrilled to announce that our newest co-host – is Jenny McCarthy.” <a href=" http://freaktab.com/albuterol-hfa-coupon.pdf ">albuterol inhaler price no insurance</a> "We have sufficient reason to suspect that these transferswere conducted illegally," Gao said. "You could say the travelagencies and GSK were criminal partners. Among the partners, GSKwas mainly responsible. In a criminal organisation there isalways a leader." <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/nexium-advertising-agency.pdf ">generic for nexium in canada</a> Tests on the participants showed that one in eight of the heart attack patients had recently had flu, compared to 7% in the group of non-heart attack patients. One in two of all the patients in the study had had the flu vaccine that year. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/doliprane-1000-mg-anwendung.pdf#observe ">doliprane 500 sachet posologie</a> One character named Clarissa (like Mrs Dalloway, a patron saint of these stories) grasps towards something of a motto: &ldquo;The reason that love is so painful is that it always amounts to two people wanting more than two people can give.&rdquo; The drama is often almost completely internal. But the claim rural Ireland has on her imagination is vital to these stories, many so clearly autobiographical and utilising the melodramatic fancies of childhood. There is an endless reel of vivid imagery, rampant and uninhibited, like red rhododendrons, a fire that smoulders on. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/order-bupropion-uk.pdf ">bupropiona e propranolol</a> The merger is a critical piece in American's future plans.The company declared bankruptcy in 2011 and a judge approved itsplan to emerge from bankruptcy that was centered on the dealwith US Airways.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).