Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How much notice do you have to give? <a href=" http://unpluggedexpo.com/easofen-200mg.pdf#attraction ">easofen 400mg</a> For many of us, the traditional career is dead. Instead of simply getting a job, those of us who are ambitious for advancement are faced with creating our own opportunities. Even in previously safe fields and industries, the pace of innovation and the spread of global competition have encroached upon previously well-paved career paths. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/buy-generic-hydroxyzine ">hydroxyzine mg doses</a> &#8220;I would like to thank my Aunt Rena as well as the doctors and nurses who are working with us around the clock,&#8221; Usher&#8217;s statement said. &#8220;I would especially like to thank the two men who saved my son&#8217;s life, Eugene Stachurski and Ben Crews. They are true heroes and I am deeply grateful to them.&#8221; <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-micardis-hct-online.pptx#exactly ">buy telmisartan uk</a> Sir David Higgins, who will earn almost £600,000 a year, will take up his new role in January at the start of a crunch period for a project whose business case and spiralling costs have been the subject of public and political scorn. <a href=" http://www.hardmusica.pt/buy-famciclovir-online-uk.pdf ">buy famvir online australia</a> "Raw Sigint includes, but is not limited to, unevaluated andunminimised transcripts, gists, facsimiles, telex, voice andDigital Network Intelligence metadata and content," thememorandum says, according to the Guardian. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/ciprofloxacin-dosage-for-dogs.pdf ">ciprofloxacino dexametasona colirio bula</a> &ldquo;I&rsquo;m doing a certificate in corporate finance&rdquo;, she says an event hosted by Cartier. &ldquo;I wasn&rsquo;t that conscientious in school, so it is good for my brain and also very good for my confidence.&rdquo;

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Are you a student? <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-xr-uses-worksheet.pptx#residential ">lamictal dispers 50 mg side effects</a> Then we had carried that flame in triumph back to the British embassy. Now it flickered next to me aboard the Custard Comet &ndash; the bright yellow BA plane in which we were flying home to Cornwall. I looked at our Olympic flame &ndash; a tiny petal of yellow fire in a brass miner&rsquo;s lamp &ndash; and inwardly I trembled. It seemed so vulnerable. I was in seat 2A and the flame was in 2B, and like Hamlet I mused on mortality. 2B or not 2B, eh? What if I sneezed? What if someone soused it with their gin and tonic? <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?clotrimazole-tablets-yeast-infection.pdf#nor ">clotrimazole oral suspension </a> The height of high fashion, the wedge sandal should be your summer wardrobe&#39;s best friend. A pair like Eva Longoria&#39;s Christian Louboutin&#39;s Salamanca wedges will elevate your style without compromising on comfort. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheap-risperdal-online.pdf ">risperdal consta buy online</a> Sanchez and his family organized the Jets West event for the fourth consecutive season, with the quarterback leading refresher classroom sessions from new offensive coordinator Marty Mornhinweg’s playbook and about 90 minutes of field work for a few days. <a href=" http://www.jilchambless.com/generic-elimite-cream.pptx#detective ">permethrin (elimite) walgreens</a> Isner, who fell from No. 20 to 22 this week, will return to the top 20 after a stimulating Cincinnati run that includes beating three straight top-10 players for the first time in his career while earning his second Masters 1000 series finals appearance and first in Cincinnati. His previous Masters 1000 final appearance was at Indian Wells in 2012. <a href=" http://www.iap.org.br/phytodren-diet-pill-reviews.pdf ">is phytodren sold at walmart</a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand is joined by WFAN's Sweeny Murti during the final day of the season at Yankee Stadium as they talk about Mariano Rivera's emotional Bronx farewell.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).